Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette az új plüssjá...

A kutyám megette az új plüssjátékát, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma megajándékoztam egy új játékkal, szépen kibelezte, én a vattaszerű anyagot mindig felszedegettem és eldobtam, nehogy megegye. Mikor a kukától visszaértem hozzá, azt láttam, hogy már nincs sehol a játék, egybe lenyelte. Már csak a plüss szőrös borítása volt meg a játéknak, csipogót, vattát előtte dobtam ki belőle. 10 percre rá elkezdett füvezni, remélem kihányja magától. Vagy alul jön ki. Vacsorát ettől függetlenül adjak neki ma? Vagy mivel lehetne segíteni a plüss kijövetelét valamilyen formában?

2013. dec. 14. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A játék méretétől is függ.Az étvágyát kell figyelni.Mikor az én kutyám műanyagot zabált,akkor annyi tünet volt,hogy napokig nem evett.A gyomra tele volt a műanyaggal,úgy érezte,nem éhes.Meg lett műtve.

Figyelni kell a székletét is,ürült-e valami a plüssből.

2013. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azóta nem hányta még ki a cuccot, figyelgetem. Semmit nem látni rajta, nincs letörve. Az előbb megkapta a vacsiját, úgy bezabálta, mint mindig, az étvágyával sincs gond. Közepes méretű kutyáról van szó, maga a plüss olyan 20cm hosszú és 7cm széles volt, szóval az sem volt olyan picike, de mivel már nem volt benne vatta és jó nyálas is volt, gondolom könnyen csúszott... Evett már meg több hülyeséget élete során, ami hátul rendszerint ki is jött, de eddig ez volt a legnagyobb amit lenyelt.

2013. dec. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!