Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az expressze...

Mi a véleményetek az expresszes/apródos/jófogásos kiskutyás hirdetésekről? Ha ilyen oldalról szeretne valaki kutyát venni miket kell figyelembe vennie?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én euróból átszámítva 380 ezer forintért vettem a csaumat, törzskönyves, a szülők szűrtek, tenyészszemle, stb... Szóval a 300 még nagyon baráti ár. Külföldről vettem,természetesen nem azonnal, majdnem 3 évembe telt mire megszereztem a kutyát. Türelem, és vedd fel a kapcsolatot egy szimpatikus tenyésztővel.
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tényleg? én megkérdeztem néhány Magyarországi tenyésztőt és náluk olyan 120 volt azt hiszem
2013. dec. 15. 16:02
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de én nem Magyarországról vettem ugye hanem külföldről, ott sokkal drágábbak a kutyák, illetve nem tudom a többi fajtával mi a helyzet. A csau amúgy sem számít az olcsóbb fajták közé úgy gondolom.
2013. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát nem
2013. dec. 15. 16:06
 15/18 Akiteki ***** válasza:
87%
Az ilyen hirdetős oldalakon normális tenyésztő nem hirdet. Ez már sokszor bebizonyosodott. Azt meg kizártnak tartom, hogy egyetlen magyar tenyésztő sem ad el itthon kutyát. Csak keresgélni kell, esetleg várni rá.
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Van magyar csau tenyésztő is,aki bőven ad el itthon,és képben vagyok az árakkal is,ebben biztos lehetsz.

A csau jó helyről,200 körül van,nem ritka a 300 sem.Drága fajta.


Expresszről meg hasonló helyekről pedig nem vesz normális ember kutyát,mert nem sok normális tenyésztő hirdet ott.Sőt...szinte egy se.


Az év vicce meg továbbra is az expresszről csaut venni dolog ;)

2013. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Már normális tenyésztők is adnak fel hirdetést ilyen oldalakon.Azért egy nyilvános hirdetési felület nem a világ vége.Leiformálod amit ír,ha kenneles,törzskönyves,szintén.Fontos,hogy szerződéssel menjen.A legtöbb ember szaporítótól vesz kutyát,de még ott is tudsz szelektálni,vagy éppen szerződést kötni.Persze,nem nyūjtja u.azt a garanciát,de lássuk be,ez a magyar valóság,meg az,hogy nem minden szaporított kutya lesz beteg,ronda stb.Persze mindenkinek ajánlott a Tk.es kutya,de ez még külfödön sincs így,ahova exportálják a kis hazánkba leelletett almokat.
2013. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Na ki ez a lepontozó? -.-
2013. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!