Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy szórakoztatjátok a...

Ti hogy szórakoztatjátok a kutyát az unalmas téli napokon?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van a közelünkben egy erdő, nem túl nagy szám, de nyugodtan el lehet engedni a kutyát.

Ilyenkor télen a madár se jár ott egyébként, gyakran csak mi vagyunk, vagy néha felbukkan egy egy másik kutyás, egyből mennek is tovább.

Minden nap megyünk, és ma pl halálra untam magam, kullogtam mint egy kókadt l*asz, míg a kutyám egyik bokortól a másikig rohangált... ha egész nap labdát dobálnék neki, attól sem fáradna úgy el, mintha összejöne egy jó játék más kutyával de sajnos nincs senki legtöbbször. Az ég szürke, és minden hideg.


Ilyenkor ti mivel szórakoztatjátok magatokat, és az ebet hogy az egész ne egy unalmas kullogás legyen? Legtöbbször szeretek vele kinn lenni, de néha meg gőzöm sincs mit csináljak, csak várom, hogy teljen az idő, és történjen valami :D


2013. dec. 15. 14:32
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én direkt élvezem, hogy este alig vannak az utcán, lehet nyugodtan sétálni, nem kell alkalmazkodni mindenki hülye rigolyáihoz... kutyát se kell folyton fegyelmezgetni :)

Mivel már 16 után már ígyis-úgyis sötét van, így sokszor nem késő délután, hanem késő este sétálunk...20-22 közt...mienk az egész duna part :D

2013. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hmm. Jó szempont! mondjuk, bő 1 hónapon át hajnalban, éjfél körül vittem ki ... tényleg jó volt, hogy senkihez nem kellett alkalmazkodni, még az utcán is elengedtem! :D

Most váltottam egy ideje a nappali kimenetelre, hogy "lássam is" :D ... no m1 elleszünk. Köszi a válaszokat.

2013. dec. 16. 23:25
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Na ugye :) azért bandázni is szoktunk délelőtt vagy hétvégén
2013. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!