Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegség közben/után mennyit...

Betegség közben/után mennyit evett a kutyátok? Mennyi idő alatt épült fel teljesen?

Figyelt kérdés

Én kutyámnak mérgezése volt sajnos.

Tegnapelőtt. Tegnap nagyon rosszul volt, semmit nem evett sem ivott. Ma vizet ivott sokat szerencsére, de semmi kaját nem fogad el.

Mivel próbálkozzak? Nagyon aggódom,hogy már 3.napja nem eszik ételt:S

Ez normális ilyenkor? A ti kutyátok mennyi idő alatt épült fel?


2013. dec. 15. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A kutya akkor eszik, ha ő akar. Egy nap után még örülj, hogy vizet iszik. Hiába erőltetnéd, nem fog enni, csak akkor, ha ő is akarja.Amikor elkezd enni, akkor is csak mértékkel és többször keveset szabad majd adni neki.Az orvosod nem adott erről némi tájékoztatást?
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem:|

csak annyit,hogy vizet adjunk neki,vagy kamillateát.

Kajáról semmit nem mondott, és még nem voltam ilyen helyzetben, nem tudom mi a normális és mikor van komolyabb baj,ezért kérdeztem.

2013. dec. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!