Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavasszal szeretnénk két...

Tavasszal szeretnénk két drótszőrű tacskó, milyen párosítást vegyünk?

Figyelt kérdés
kan-kan, kan-szuka, szuka- szuka
2013. dec. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kan-szuka, ivartalanítva.
2013. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomás0223 válasza:
29%

Ha szeretnél kiskutyákat akkor természetesen kan-szuka.

Ha nem akkor én a kan-kan párosítást ajánlanám de olvass utána szakkönyvekben.

2013. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem vagy tenyésztő,akkor ne szeressél kiskutyákat,annyi van mint égen a csillag,és a menhelyen végzik.A fajtatiszták is.


Kan-szuka és ivartalanítva,lehetőleg mind a kettő.

2013. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem ki egy pár könyvet anno a könyvtárból, de ilyen leírást sajnos egyikben sem találtam, ezért kérdezem. :) Nem szeretnénk kiskutyákat, csak saját szeretgetésre tartanánk Őket. :)
2013. dec. 15. 20:57
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Először egy kutyát vegyél. Ha már azt felnevelted, akkor gondolkodhatsz a következőn.
2013. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szálkás szőrű:D
2013. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neveltem már kutyát, sajnos az előző kutyánk (sima szőrű tacskó) most pusztult el, öreg volt. Ismerem a természetüket, de egy hete új házba költözünk, ahol lesz hely a kettőnek is. Szerintem, legalábbis a mi tacskónk imádta a társaságot- tudom, minden kutya egyedi- de ezért akarunk kettőt. A tenyésztő mutatta nekünk a törzskönyveket, abban drótszőrű van, annak ellenére, hogy én is tudom, a szálkás a használatos kifejezés. Ezért bátorkodtam ezt használni, de lényegében nem változtat semmit, mert a lényeg, hogy jó helyre kerülnének. Meg fogom kérdezni a tenyésztőt is, hogy mit ajánl, de köszönöm az érdemleges válaszokat. :)
2013. dec. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!