Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIlyen kutya ez?

MIlyen kutya ez?

Figyelt kérdés
tudnátok segiteni hogy milyen kutya ez?az utcánkban lett ilyen kutyája egy embernek de nem akarom tole megkérdezni mert rosszban vagyunk...nem valami jol látni mert a Keritésen keresztul fényképeztem..de nagyon teccik... [link]
2013. dec. 17. 11:31
1 2
 11/16 Firestorm ***** válasza:
100%

Acuna szerintem amit ad neki.

Ehhez a kutyához érteni kell és nagyon komoly nevelést igényel.

2013. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz negmondani, hiszen millió táp márka van a piacon. Nagytestű, gyorsan növő fajtának egy magas fehérjét tartalmazó táp (Acana,Orijen stb.) tönkre teheti az izületeit, csontjait.
2013. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
előbb rákérdeztem és eucanuba táppal etet nagytestu kutyáknak...:)
2013. dec. 17. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Kutyát soha ne vegyél azért, mert "teccik" vagy mert a szomszédnak is olyan van. Ez különösen érvényes egy nagytestű, határozott és következetes gazdát igénylő corsora. Nem lesz mindig ilyen kis cuki, és így is van már elég kidobott kutya.

Egyébként a noé csinál fajtamentést, náluk körbenézhetsz, hogy milyenek nagynak.

2013. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a füle rettenetes csúnya.
2013. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mert hulyen fényképeztem..furának láccik élőben nem ilyen:)
2013. dec. 18. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!