Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szüntethető meg a...

Hogyan szüntethető meg a kutya pisi szag? Dolgozom, és napi 3x viszem le, de mostanába nagyon sokat pisil.

Figyelt kérdés

Segítsetek,hogyan szüntethetem meg a pisi szagot.

Ecet,szódabikarbóna nem ér semmit.DE ma is hazajöttem,és megcsapott a pisi szag.

Pedig,mint eddig is 3x leviszem őt,dolgozom.De eddig nem volt gond.

Légyszi segitsetek.A távoltartó spré sem vált be.Köszönöm.


2013. dec. 16. 18:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
19%
Kutyapelust próbáltad már?
2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úristen spré, meg pelus... :D Mennyi idős a kutya? Le kéne vinni evés-ivás-alvás után 8-10X.
2013. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
3 éves.Eddig nem csinálta.reggel,délután,és este viszem le.Van pelusa,de az elöszobába pisil,de nem értem miértInni adnom kell neki,mivel dolgozom.
2013. dec. 16. 18:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Eddig a kutya pelusra pisilt,de 1 hete nem,és nem értem miért??És nagyon nem tudok mit csinálni a szaggal.Domesztos,hipó stb.De még mindig érzem.Mit tegyek??
2013. dec. 16. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor most szobatiszta a kutya vagy nem? Ha eddig szobatiszta volt (nem, a pelenkára pisilés nem szobatisztaság), akkor vidd el orvoshoz, mert valami nem ok. Ha eddig össze-vissza hugyozhatott a lakásban, akkor nem ártana már megtanítani neki, hogy a dolgát csak kint végezheti. Egy 3 éves kutyának ezt már tudnia kellene.
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa, hogy van pelenkája. Minek is az tulajdonképpen? Eddig se volt szobatiszta, akkor most miért baj? Hisz pisilhet a lakásban. Kutyapelus el, napi 6-8 séta, lenti pisi=dicséret, baleset a lakásban=szó nélkül összeszeded. Amíg meg kint a pelenka ne várj semmit.
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Domestos amúgy se jó, csak ingerli. Ecet kell. Milyen fajta kutyus?
2013. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Beaugle.
2013. dec. 16. 19:04
 9/17 A kérdező kommentje:
Irtam,eddig nem volt gond,és most tettem ki a pelust.De a kérdésem a szag,de pénteken doki,lehet felfázott.Mert mivel irtam nem csinálta ezt és 3 éves.Aki a szaggal kapcsolatban tud írni az írjon,Köszönöm előre is.
2013. dec. 16. 19:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A gond az,hogy kitetted a pelust.


A pisiszagot az szünteti meg,ha nem fog bevizelni.Ehhez el kell vinned állatorvoshoz,mert lehetséges,hogy felfázott és a pelust elégetni,mert az csak kárt csinál.


A pisi szagot ecettel szokták eltüntetni.

2013. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!