Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elrontott térdficam műtétnél...

Elrontott térdficam műtétnél a második is ugyanannyiba kerülne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az "elrontott"?

Ha nem jól dolgozott az orvos, akkor "javítania" kell. De ez igen ritkán fordul elő.

2013. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
másfél hónap után a kutyának elviselhetetlen fájdalmai vannak.miután kapott fájdalomcsillapítót,és egy minimálisat terheli,az egész lába ki van tekeredve,nagyon rondán!
2013. dec. 20. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor beszélni kell a dokival, hogy miért fáj még a kutyának és miért néz ki ilyen csúnyán. Neki kell újra megcsinálnia ingyen! De fel is jelentheted és fizessen érte kártérítést mert rosszul csinálta! Kötelessége javítani a helyzeten és pénz nélkül!
2013. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben bizony, az is számít, betartottad-e az orvos utasításait?

Csak az orvosoddal tudod ezt letisztázni először. Mit vállal, mit nem. Ha nem tudtok megegyezni, megteheted, hogy másik orvosnál kérsz vizsgálatot és véleményt a mostani állapotról.

2013. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én betartottam amit lehetett.

nem vittem sétálni,nem engedtem hogy a kanapéra ugráljon,minden egyes alkalommal mikor kivittem pisilni,ölbe vittem.

egyedül abban lehet hibát találni,hogy mikor a párommal délelőttösök voltunk,anyósom figyelt a kutyára.

őt meg felesleges számon kérnem,mert ha csinált is valamit,úgyse vallja be...

2013. dec. 23. 01:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam térdszalag műtét volt a kutyámnál. Vissza várta az orvos bizonyos idő után kontrollra. És azt is tudom, ha nem javult volna, vagy akár rosszabb lett volna a helyzet, azonnal mentem volna vissza az orvoshoz. Konzultálj az orvosoddal első sorban.
2013. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Múlt héten voltam kontrollon,akkor még nem volt semmi panasza.

ma visszavittem,megmutattam neki.még egyszer műttetni kell,de akkor csak az altatót kell kifizetnem.

külső ficamból csinált egy belsőt.

2013. dec. 23. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyagilag valóban így jössz ki jobban. Viszont én a tájékára sem mennék egy olyan orvosnak, amelyik így elront egy műtétet. Nem arról van szó, hogy tökéletes legyen a láb, mert az sok mindentől függ.
2013. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

teljesen megbízható a doki.

azt mondta hogy nagyon meg voltak nyúlva a szalagok,és az történhetett hogy egy picit rövidebbre vette.említette hogy 1-2 mm is nagyon sokat számít.de helyrehozza,teljesen korrekten állt a dolgokhoz!

nem jött azzal hogy ő pedig tökéletes munkát végzett,hanem elismerte hogy hibázott,és pikk-pakk megbeszéltük a folytatást.

2013. dec. 24. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Így más a helyzet. Sok szerencsét és gyors gyógyulást a kutyádnak. !!
2013. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!