Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Multifit-F...

Mi a véleményetek a Multifit-Fressnapf termékcsaládról?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs sok pénzem, de kaptam egy kiskutyát, kap mindent, de tápnak a Multifit Juniort kapja, vettem egy 12 kg-osat, 5000Ft volt, sajnos többet nemigen tudok adni, szerintetek nagyon rossz, milyen az összetétele?
2013. dec. 21. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is kapta egy ideig.

Szerintem nem olyan rossz táp, mindenképpen jobb mint a szupermarketes bolti szemetek. Összetételére már nem emlékszem, talán a gabonára emlékszem, hogy abból elég sok volt benne. De a kutyán semmi olyat nem figyeltem meg, amiért többet ne adnám neki. Szóval egy jó közepes kaja.

2013. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge.

Van benne egy csomó gabona,melléktermék(ez gyakorlatilag vágóhídi hulladék és olyan növényi részek,ami másra nem felhasználható,pl.borsóhéj)antioxidánsok.És ez csak az,amit bevallanak.12 kg elég drága 5000-ért.

2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borzalmas.
2013. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fokkal talán chappynél meg ilyeneknél jobb, nálam most az ideiglenes olyat kap felesbe brit juniorral. Nem ideális, de ha nincs más megoldás, akkor a semminél jobb. Ha látsz akciósan húst, azt időnként azért vegyél mellé!
2013. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de próbáld még meg a butcher's-t.
2014. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csincsilla fürdetőhomokjuk az egyik legjobb csincsilláknak való homok! :)
2015. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Upsz, a lényeg lemaradt: kutyatáp tekintetében viszont nincs jó tapasztalatom.
2015. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!