Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Multi Fit Junior kutyatáp?

Papa777 kérdése:

Multi Fit Junior kutyatáp?

Figyelt kérdés

1hete fogadtam örökbe egy corgi, (és szerintem border collie kutyust.) Elvileg 8 hetes.

1 hétig royal caninnal etettem, meg hússal, de most kaptam egy MultiFit junior tápot az egyik ismerősömtől.

A kérdés, szerintetek elmegy? 3kg-s. Leírom az összetevőit.

....Hozzáadott cukor, tartósítószer és szója, valamint mesterséges ízfokozók nélkül.

Összetétel: gabona(20%rizs), hús és állati eredetű melléktermékek (14% baromfiból), növényi eredetű melléktermékek(4.5% szárított répaszelet), olajok és zsírok(1%halolaj), zöldség(0.5% borsó), ásványi anyagok. Analitikai összetevők: fejérje 30%, zsírtartalom 18%, nyershamu 7%, nyersrost 2.5%, kalcium 1.35%, foszfor 1.0%, omega 3 zsírsav 0.28%, omega 6 zsírsav 1.8%. Adalékanyagok: A.vitamin 10000NE, D3 vitamin 1000NE, E-vitamin 200mg, réz(rézszulfát, pentahidrát, 8mg jód, (kalcium jódát, száraz) 2mg, szelén, 0.2mg, cink(cink-oxid) 55mg. Antioxidánsok. Szerintetek megeheti a 3kg-t? nem lesz baja? Aztánmajd váltunk vissza royalra, vagy flatazorra, vagy hills-re.



2013. jún. 25. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőlle baja, bár állandóra nem adnám neki. Nyugodtan megeheti a 3 kg-ot. Esetleg keverd azzal amit eddig kapot. Magánvélemény annyi a dologhoz hogy én nem adnék neki rct, tele van kukoricával és ahhoz képeset nagyon drága. Esetleg nézd meg a Taste of Wilde-ot, zoofaston a legocsóbb és nagyon jó táp.
2013. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A baj inkább abból van,hogy ilyen sűrűn váltogatod.Nem tesz neki jót,hogy eddig A tápot evett,majd egy kicsit B tápot eszik,majd visszaváltunk A tápra.


Ez a MultiFit szerintem nem nagy minőség.Viszont a royal canin áráért sokkal jobb tápot is kapsz.A royalnak csak a neve nagy.


Ajánlanám,hogy felejtsd el mind2 tápot és egységesen álljatok rá 1féle JÓ minőségű tápra.

A Royalnal olcsóbb,de jobb táp pl. a Brit vagy a Brit Care táp.

Szerintem azzal próbálkozzatok.

2013. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!