Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy fressnapf üzlet?

Milyen egy fressnapf üzlet?

Figyelt kérdés

Eddig mindíg rendeltem játékokat, de szeretném megnézni a Fressnapfot. Közel egy üzletük sincs, ezért kérdem:

Arra számítok, hogy bemegyek, és mindenféle cucc van, nagy választékban, mindenféle gyártótól , stb.

Alphazoo-ban voltam, de nagyon nem tetszett. Kicsi is, eladók sem szimpatikusak, és alig van valami jó holmi.


Főleg játékok érdekelnének, de más is. Érdemes elmenni oda, vagy maradjak inkább online rendelésnél? Valamint, melyik Budapesten a legnagyobb Fressnapf?



2013. dec. 21. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Játékokból szerintem nincs túl nagy választék, ráadásul drágább is a Fressnapf, mintha online rendelnél... Én csak kaját szoktam ott venni, meg jutifalatokat. (nem pesti vagyok, ott lehet nagyobb az üzlet, szélesebb választékkal)
2013. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Táp nemérdekel egyáltalán, nem adok a kutyának.

Récsei centerben volt esetleg valaki?

2013. dec. 21. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:

A fressnapf szerintem mindenhol ugyanakkora, mert franchise rendszer. Tehát mindenhol ugyanazokat árulják, sem többet sem kevesebbet.

Én sokat jártam mikor cicám volt. De megnéztem a kutyás dolgokat is. Én azt mondanám kevés a játék, inkább a kaja a sok.

2013. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs játékokból nagy választék, szóval azért felesleges bemenni. Én az alphazoo-t jobban szeretem, ott minőségibb kaják vannak szerintem és kedvezményeket is adnak.
2013. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Itt vannak képek, hogy milyen belülről.


[link]

2013. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem jó a link elromlott.
2013. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
2013. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ez már jó. Betekintést nyerhetsz belülről is.
2013. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Récseiben sokszor voltam már.

Pazar a választék, játékokban kevésbé, én csincsillának, macskának és kutyának szoktam venni cuccokat.


Csak hát nem a legolcsóbb.


Ha bemész, mert kell X vagy Y termék, és lesz...od az árát, akkor nincs gond, de ha az árakat elkezded nézegetni.....

2013. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal drãgább minden.Az alpha eddig nekem nagyon jó volt,lehet másikat kellene nézned.Kutyãval mindegyikbe bemehetsz.
2013. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!