Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baja van a kutyusnak?

Szerintetek baja van a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztunk haza egy kiskutyát. (Sajnos muszáj volt vele háromnegyed órát buszozni.) Előttem a testvéreivel volt, most jelenleg idebent van. Nagyon csendes, szinte csak alszik, bár már kitudom magamhoz csalni a kanapé alól. Rendesen eszik/iszik, de úgy vettem észre, hogy gyorsabban veszi a levegőt a kelleténél. (úgy minden másodpercben emelkedik a hasa) Olvastam pár oldalt, ahol írnak betegségeket, de párat ki is zártam(pl nem sípol, ha levegőt vesz.)

Viszont olvastam olyat is, hogy a sokktól/depressziótól is lehet. Szerintetek?


2013. dec. 21. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsi kutya többször vesz levegőt, emiatt nem kell aggódni. Amiatt viszont inkább, hogy a kanapé alá bújik, nem foglalkozhattak vele túl sokat az előző helyén. Még hagyjátok had szokjon titeket, hagyjátok pihenni.
2013. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Telephelyről lett hozva, tartva biztos hogy jól volt, de hogy mennyit foglalkoztak vele, azt nem tudom. :)

Remélem tényleg nincs baja. :)

2013. dec. 21. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:

a telephely az mi? menhely?


Hagyj neki időt feloldódni:)


Mindene megvan? oltások? chip? féregtelenítés? eszik? iszik? pisil? kakil?


ha mindenre igen a válasz akkor az alapvető szükségletei rendben vannak, egy kicsit oldódnia kell...simogasd sokat, legyen az öledben, kezedben (nem tudom mekkora és mennyi idős).

2013. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még chippeltetni nem szeretném, majd csak januárban (most úgy két és fél hónapos lesz.)

Pisilni rendesen pisil, és kész kis aknagyár. :D

Az oltásokat - tudom felelőtlenség - de elfelejtettem megkérdezni, de most írtam az előző gazdijának ezekkel kapcsolatban.

Nem menhelyről, hanem egy sima cég telephelyéről lett elhozva szegény.

2013. dec. 21. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem bent tartották a kiskutyákat fűtött lakásban. Ha így van, simán melege lehet. Plusz ideges az új helyzettől.
2013. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy kint volt tartva, viszont lehet, hogy tényleg melege van, mert kint viszont szaladgál.

Azonban önként bújik be a kanapé alá, a radiátor mellé.

2013. dec. 21. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kiskutya mindig gyorsabban veszi a levegőt és egyébként is most még hozzá kell szoknia a benti klímához. Egy általános kivizsgálásra amúgy majd vidd el, hogy megnézzék egészséges e a kutya. Foglalkozz vele sokat, lehet tanítgatni a nevére és játszani vele :)
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!