Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terriernek kacsanyak?

Yorkshire terriernek kacsanyak?

Figyelt kérdés
Igazából csak vélemények érdekelnek, ugyanis kicsit berágtam Apósomra. Vettem kacsanyakat a kutyámnak, azt kap karácsonyra, de este felhívtuk Apósomat, akiknek egy yorkiuk van, hogy tegyek-e el nekik, odaadják-e neki. Erre tök bunkó módon kiosztott, hogy nem, mert a yorki nem ehet csontot, mert megdöglik idejekorán. Szerintem meg egy kis darabtól semmi baja nem lenne. Tudom, hogy szilánkosra törőt tilos, ezért vettem nyakat. Mindenesetre rosszul esett, mert csak jót akartam, és kiváncsi lennék, hogy tényleg tilos-e egy kistermetű kutyának a csont?

2013. dec. 24. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nekem 2 yorkim van. És úgy tudom szárnyas csontot nem lehet neki adni. Nem is adtam még. De már disznó csülök csontot vagy lábszàrcsontot kaptak.
2013. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyak csontja nem csöves,nem törik szilánkosra!!!A csöves csonttal is csak főzve kell vigyázni,nyersen mindenféle csont mehet!A yorki is ugyanolyan kutya,mint pl.:egy németjuhász,csak a kaja mennyisége és nagysága más.

Nekem egy 4kg-os bolognese-em van és simán elrág mindenféle szárnyas csontot.(BARFozunk) A csontra többek között a kalcium miatt van szüksége,de ha tápozol akkor is jó rágcsálni valónak.

Az apósodtól meg innentől kezdve ne kérdezz semmi kutyával kapcsolatosat.

2013. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetne kacsa nyakat (nyersen is), igaz nagyon-nagyon minimálisat (pár dekát) és más is kéne neki mellé, nehogy szorulása legyen.
2013. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!