Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű kutya + konzerv?

Hosszúszőrű kutya + konzerv?

Figyelt kérdés
Hosszúszőrű kutya gazdik! A ti kutyátok is fülig-nyakig kajás lesz, ha konzervet, vagy más szaftosabb ételt adtok neki? Az a helyzet, hogy imádja az ilyen ételeket. Főleg száraztápot eszik, de annyira hisztérikusan imádja a konzervet, hogy vacsira azt szoktam neki adni, így normál kajája, meg "nasija" is van. De ezt a malac evést, amit produkál, nem tudom hogy lehet kiküszöbölni. Pici turcsi orra van, ezért az egész feje olyan, miután evett, az arctörlést meg tűri, de azért nem imádja, sokszor kergetnem kell kicsit:) Szóval, egy kicsit macera, de úgy voltam vele, hogy ha ez az ára, hogy fincsi kaját is kapjon, akkor törölgetés lesz minden este. De azért jó lenne, ha egyszerűbb módja is lenne. Kössem hátra a haját? Az amúgyis fel van kötve egy kis kontyba, de a fülét csak nem köthetem hátra! Meg hát mindenhol máshol is szőrös. Áll kendőt csaknem tehetek rá:))) Szóval, kiváncsi lennék minden praktikára! Köszi nektek előre is és amúgy boldog Karácsonyt!:)

2013. dec. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem 3 megoldás van


1.törölgeted neki

2.nem kap konzervet (egyébként sincs értéke,csak telinyomják ízfokozóval)

3.hátrakötöd mindenét arra a 10 percre.a fülét is.

2013. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraztáp megbolondítva nagyon minimális konzervvel és kutya megtanítva, a tál mellől csak az arctörlés után mehet el.
2013. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágd le egy nagyobb zokni végét,és húzd rá a nyakára fülestől.Egy mozdulat.
2013. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kutyakulturától függ. A hosszúszőrű borderem úriember módjára eszik, makultátlan tiszta a szőre és a tálja is. Addig a doberman szanaszét pakolgatott mindent és még képes volt utána odajönni és képen törölni :P
2013. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!