Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis testű kutyákat hordzótás...

A kis testű kutyákat hordzótáskával beengedik a boltokba, szupermarketekbe?

Figyelt kérdés

pl. Lidl, Spar...stb. vagy kisebb kínaik,pékség...stb.

Bichon havanese a kutyus


2013. dec. 25. 21:40
1 2
 1/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
A bichon is csak KUTYA, ergó ahova KUTYA nem mehet, oda bichon se!
2013. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hááát, ha ilyen műanyag szállítóboxra gondolsz akkor talán (de nem vagyok benne biztos). De ha ilyen szövet válltáskára gondolsz úgy biztos hogy nem.
2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a segítő kutyák mehetnek be, néhány helyen szégyenszemre még ők sem.
2013. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kínaiba nem érdemes bevinni amúgy sem.
2013. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Múltkor volt egy kérdés, hogy a nagykutyások miért nem szeretik a hozzád hasonlókat, kedves kérdező. Na, hát ezekért.
2013. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Szólj, ha mégis beengednek így valahova, mert akkor elviszek oda egy bernáthegyit is! (Persze hordozóban.)
2013. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisebb boltokba esetleg beviheted,ha megkérdezed,de a láncokba biztos,hogy nem.
2013. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
múltkor volt egy rész a shoppingkirálynőkben (:D), amiben minden versenyző a kutyájához öltözött. és akkor ők mind bevihették a kutyusokat (Árkád). a legnagyobb egy bichon frisé meg egy spániel volt (pórázon). eléggé furcsának találtam, mert szerintem alapból kidobnák a kutyát az Árkádból. azóta voltam ott egyszer és egy nő behozott egy yorkit. amúgy ezt nem értem, hogy ha alapból tilos, akkor miért adnak le egy ilyen műsort, tuti sokan azt fogják gondolni utána, hogy bevihetik a kutyát.
2013. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

Arénában voltunk adományt gyűjteni pár kutyával egy állatvédő alapítvánnyal közösen. Ahogy mentünk be Argos-szal, egyik nőci reakciója: nézd már, kutyát is beengednek...mindezt lenéző hangnemben...hát anyád :P

De a magyar kutyatartási kultúra miatt én se pártolnám, ha általánosan bármilyen kutyával be lehetne menni üzletekbe...

2013. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!