Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy lágyéksérv...

Mennyibe kerül egy lágyéksérv eltüntetése kutyáknál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy az 5 hónapos csivavámnak egy kidudorodó valami van a lágyék területén. Sérv a gyanúm. Amit szeretnék tudni, hogy mitől van ez és mennyibe kerül egy ilyen műtét. Eddig nem vettem rajta észre, csak ma, amikor felállt 2 lábra előttem, mert játszottam vele és dobtam neki a csipogós kutyajátékát. Szépen kérem, aki tud, segítsen, mert nagyon aggódom!!! Válaszukat előre is köszönöm!!!

2013. dec. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
5000 ft körül van kb,nekünk annyi volt 2 hónapja,francia bulldogon. Általában nem okoz gondot a sérv,nem sürgős műteni,hacsak ki nem záródik,de akkor nagyon fájdalmas és maga a műtét is nagyobb. Én megműttetném,ha tényleg az, ha pest megyei vagy, Biatorbágyon Soós dokihoz járunk,szuper és korrekt:-)
2013. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasfal izomzatának gyengesége.Szétcsúsznak a rostok és a nagyobb hasűri nyomás miatt a belső részek kitüremkednek.Idővel egyre nagyobb lehet és ha kizáródik,életveszélyes állapotot idėzhet elő,aminek már sokkal magasabb a műtéti költsége.Általában a kisebb sérvekkel lehet várni és ivartalanítással egybekötve műtik.A dokinak persze meg kell mutatni.
2013. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! El fogom vinni dokihoz mindenféleképp!!! Nagyon aggódom érte, meg is műttetem, nem fogok vele várni, hogy esetlegesen rosszabbra forduljon!
2013. dec. 26. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ajánlanám, hogy mellé ivartalaníttasd, mert egy esetleges szülés problémát okozhat, ha sérvesélyes a kutyus:S plusz egyébként is...szerintem felelős dolog:)
2013. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szuka, hanem kan! Ezért így szülni nem tud, de arra kíváncsi lennék, hogy így is, hogy kan, muszáj ivartalanítani? Bár szerintem, ha jó a doki, akkor ezt ő is elmondja majd, hogy mit javasol, de most megijesztettetek. Szeretném tudni, hogy kell-e ivartalanítanom vagy sem??? Nem lehet majd kiskutyája? Mert párja az már van... vagy így csak lenne??? :(
2013. dec. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!