Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha külföldre...

Mit csináljak, ha külföldre kell költöznöm és a kutyát nem tudom magammal vinni?

Figyelt kérdés

Kistestű nagyon nyugodt kutya, de egyelőre biztos nem vihetem magammal, mert egy szobában leszek egy másik emberrel. Nem tudok róla semmit, nem ismerem.

A kutya egyelőre maradhat anyámnál, csak ő nem foglalkozik nagyon vele, úgy értem nem viszi sétálni (meg amúgy túleteti). A kutya nagyon ragaszkodik hozzám. Szerintetek nem fog lelkileg megtörni?


2013. dec. 26. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyák alkalmazkodó képessége nagyon jó. Idővel megszokja az édesanyádat. ha pedig majd kiviteted magadhoz, egy kis idő alatt szépen rendbe hozod, amit anyukád netán "elrontott".
2013. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg hagyd anyudnál,de kérj meg valakit,hogy sétáltassa,akár pénzért is,nem nagy összeg.

A kajára pedig jó odafigyelni,értesd meg vele,hogy a kutya lesz beteg,ha elhízik,az állatorvos meg drága.

2013. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor én külföldre költöztem, csak 2 hétig volt távol a kutyám, utána jött utánam, de lelki beteg volt, pedig a szüleim rendesen gondozták meg sétáltatták, meg a kutyám eleve szerette őket.


Beszéld meg anyukáddal, hogy vigye sétálni, vagy keress egy szomszéd gyereket, aki zsebpénzért leviszi sétálni.

2013. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet akkor próbálok valakit beszerezni sétára és ahogy tudom, viszem magammal.

2013. dec. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!