Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Késő lenne 5 évesen suliba vinni?

Késő lenne 5 évesen suliba vinni?

Figyelt kérdés

lett egy kutyám,egy tacskó.

annyi probléma van csak vele hogy szocializálatlan.nem támad,nem harap.csak a nagy testű kutyáktól fél.ami vele egy méret,vagy egy kicsit nagyobb,azzal vidáman eljátszik,de ha pl egy vizsla vagy valami hasonló odajön,akkor bújik mögém,és elfordul tőle.

arra gondoltam hogy jövőre tavasszal elvinném suliba,így én se unnám magam otthon,és ő is jól lemozoghatná magát.

nem nevetnének ki,hogy nem egy úgymond "fiatal" kutyával megyek oda?


2013. nov. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Sose késő felkeresni egy jó kutyaiskolát.

Mikor én örökbe fogadtam egy 6 éves kutyát én is jártam vele 1 évig.

2013. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig jobb később, mint soha, és ezt egy normális suliban is tudják. Vidd nyugodtan suliba.

Ha megírod, merre laksz, tudunk ajánlani sulit, mert ilyesmire nem mindegyik iskola alkalmas.

2013. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sárvárra szeretném vinni,mert az az egy van a környéken,és többen is dicsérik.
2013. nov. 21. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi foxink is 5 éves volt mikor a sulit kezdte.Még agilitizni is megtanult.
2013. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mindig is szerettem volna agilityre vinni kutyát.

a jelenlegi az első,de sajnos műteni kellett a térdével,és nem merem megterhelni(nem lett tökéletes a lába)

de örülök hogy még nem késtem le semmiről :)

2013. nov. 21. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismertem kutyust aki 11 (!) évesen kezdett suliba járni, és nagyon sok mindenben javult a kapcsolata az új gazdáival.
2013. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!