Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium vagy Bosch?

Brit Premium vagy Bosch?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy 1 eves Goldenem, eddig Eukanuba puppy L-t kapott, ugy gondoltam, hogy 1 eves koraban valtok felnott tapra, de valami olcsobbra (nem pedigree, chappi, darling es tarsai), hanem ami tenleg neki is jo, es nem 1000ft/kg. Ami jonak tunik ar-minoseg szempontjabol az a Brit es a Bosch. A Brittrol azt hallottam, hogy jobb, de az a baj, hogy egy boltban sem lehet kapni a kornyeken, igy nem tudom kiprobalni, es ha rendelek 2x15kg-t rendelnek mert uy olcsobb, es szallitasi dij sincs, de azert felek ugy 30kg tapot rendelni, h nem vagyok meggyozodve h jo e neki (allergia, hasmenes vagy hasonlok). A Brittet egyszer kiprobaltuk, valamiert kesett a szokasos tapja, es vagy 2 napig Boscht kapott, nem volt vele baj, es azt itt is lehet kapni, szoval ki tudnam probalni. Ti mit ajanlotok, nektek melyik valt be?
2013. dec. 27. 19:07
 1/3 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%
A Bosch is jó, de a Brit meg jobb, én inkább azt választanám, de a te döntésed, próbáld ki, melyik válik be jobban. Ha Brit, akkor a Premium helyett inkább a Care, nincs nagy árkülönbség:) Egyébként hasonló árkategóriában a Josera sem rossz még.
2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi Boschal kezdtünk, aztán nagyon sok prémium tápot kipróbáltunk, egyik sem vált be igazán, most 2 éves a kutya és fél éve a Brit Care lamb&rice tápját kapja, amit imád.

A zoofastról tudod a legolcsóbban rendelni, nagyon jó hypoallergén táp, jó méretű tápszemek, jó összetétel és az én elég válogatós kutyám simán megeszi, ami nálunk a fő előny.

Ezért bár a Bosch sem rossz, én inkább a Brit Caret ajánlom, szerintem a kettő közül ár-érték szempontjából is a legjobb! :)

2013. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A helyzet, hogy en Romaniaban elek, igen, en is a zoofastrol szoktam rendelni, de itt eleg huzos ara van a brit carenek. Atszamitva kb 900ft/kg lenne, amit en oszinten sokallok, amikor Eukanubat 800ba lehet. A Josera sem tunik rossznak, csak nem tudom melyik valtozata lenne jo a kutyamnak, mivel latom itt nem meret, hanem aktivitas szerint vannak a tapok. Egy eves, eleg aktiv kutya, de nem sportolok vele vagy hasonlok, es mivel golden eleg hajlamos az elhizasra is, ezert nem tudom, hogy az Agilo nem-e lenne tul taplalo neki.
2013. dec. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!