Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől bolondult meg a kutyám?

Mitől bolondult meg a kutyám?

Figyelt kérdés
December közepén lett ivartalanítva, és azóta hatalmas károkat okoz, mindent tönkretesz. Most egy nap alatt annyi kárt okozott, hogy idáig a fél alatt összesen nem. (hét hónapja van nálunk)
2013. dec. 27. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ivartalanítástól,az biztos.Valószïnű,hogy nincs eléggé lemozgatva,sétáltatva.Az unalom meg a felesleges energia levezetése rombolásban nyilvánul meg.Mondjuk felássa a kertet,szétrágja a kerítést,kábelt,amit talál magának elfoglaltságot.
2013. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanannyit van vele foglalkozva mint eddig, és csak most kezdte ezt el. Korábban néha megrágott valamit, de most semmi nem marad épen körülötte.
2013. dec. 27. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom december közepe óta stresszesek vagytok akarácsony miatt, kevesebb idő jut a kutyára, vendégeskedések oda vissza... inkább emiatt lehet.
2013. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
ha tőled is elvennék a micsodádat akkor gondolom te is meg bolondulnál...
2013. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most kezd lázadni. Kb 2-3 hónap mire 'hat' az ivartalanítás. Fogjátok nagyon erősen.
2013. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az látható, hogy lázad. És ha eltelik majd a 3 hónap akkor utána mire számíthatok?
2013. dec. 28. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:
A mentett kutyáknál gyakran megfigyeltem én is, hogy a kezdeti "nagoyn igyekszem, hogy maradhassak" korszak után egyszer csak elkezdődik a lázadó korszak, a határok feszegetése. Erősebb szabályok, és több mozgás biztosan segít. A másik meg, hogy egy alultápláltan mentett kutyának rossz a kondija, azért nem aktív. Aztán ahogy megerősödik, energikusabb is lesz.
2013. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ő nem mentett kutya. 12 hetes korában hoztuk el tenyésztőtől. A kondija az mindig is nagyon jó volt, szuperprémium tápot kap, most lett alaposan megvizsgálva és minden rendben van vele, folyamatosan és szépen fejlődött eddig. És semmi sem változott, ugyanannyit sétál, tanul játszik mint eddig.
2013. dec. 28. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy egy éppen kamaszodó kölyökről beszélünk? Ez nem állt össze, bocs. Hát akkor bizony kössétek fel a gatyátokat. De a recept akkor is ugyanaz: szigorúbb szabályok, több mozgás, több aktív foglalkozás.
2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. :D Kamaszodik ez igaz, de hogy ilyen hirtelen romoljon el? Én azt hittem ez egy folyamat lesz, nem gondoltam volna hogy egyik nap még kezelhető, másik nap már nem. Előző kutyámmal semmi ilyesmi probléma nem volt soha, igaz ő szuka volt, a mostani meg kan. Ez is számít?
2013. dec. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!