Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha a kutyám nem megy a...

Az baj ha a kutyám nem megy a kapun kívülre?

Figyelt kérdés
Családi házban élünk és nincs annyira nagy kertünk, a közelünkben van egy nagy kutyafuttató, de a kutyám nem mer kijönni(még egy másik kutyára is a kerten belül ugat, pedig az ajtó nyitva van.)

2013. dec. 29. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kennel-betegség a jelenség neve. Annyira megszokta, hogy a kerítés mögött biztonságban van, hogy mögüle nagy legény, de ha ki kellene menni, akkor nagyon félne.

Ki lehet zökkenteni ebből az állapotból, ha elkezdesz vele rendszeresen foglalkozni, sétálni.

2013. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 30. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

örülnék neki ha ilyen dologoban szenvedett volna az előző kutyám, mert akkor még mindig élne, kb 4 hónapja halt meg, mert elszökött, és kóbor kutyák megfojtották :(

egyszerűen nem tudtuk leszoktatni róla hogy ne csavarogjon...

1 percre nem figyeltem oda, és már el is ment, amint észrevettem indultam is utána, és közben hallottam ahogyan sikítva ugat, és megtaláltam úgy hogy ki volt ugorva a szeme, több helyen vérzett, és már alig lélegzett, az állatorvos nem tudta megmenteni, szóval én örültem volna ha ki sem akarna menni kutyám, mert akkor még mindi élne, soha nem volt beteg, 6 éves kutya volt.

2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom!
2014. jan. 2. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!