Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kép a...

Szerintetek melyik kép a legcukibb róla? Képek lenn

Figyelt kérdés

Ezek a képek: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. dec. 29. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon nagyon édes de a 3.is tetszik:D

Amúgy a többi is jó csak homályos vagy nem látszik annyira a kutyus:)

2013. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2.
2013. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem mindegyiken nagyon cuki :) de ha választani kell, akkor a harmadik :))
2013. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 3.
2013. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!
2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem. Tele van velük a város, minden sarkon van egy. Rondák. És a kutya nem itt kezdődik.


Bocsi, nem fogok hazudni..

2013. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó.
2013. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D hát ez jó.

Utolsóval részben egyet értek.

Nincs a kutyával baj, viszont egy olyan képen lenne cuki ahol labdáért szalad, játszik, van benne egy kis vadság, csibészség, szóval ahol kutyának néz ki. :D


Olyan rossz látni, hogy sokan dísztárgyként tartják ezeket a fajta kutyákat, féltik őket a széltől is.

2013. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy egyszer "kezelésbe vettem" egy ilyen kiskutyát. Acsarkodással indított, meg be volt tojva a kutyámtól. Elkezdtem vele labdázni, játszani kicsit, kb 5 perc múlva tök normális kutyának nézett ki. Közben a gazdája a kezét tördelte, hogy úristen mi lesz. Amikor rendesen feloldódott, és látni lehetett rajta ismét az egyensúly, és büszkeség jeleit, a nyomi gazdája egyből elvitte.


És a neve ez volt: "Kiskuty". Jézusom. :D


Szerintem mikor kezdett egy normális szintre feljönni az eb, azért kellett a gazdájának gyorsan elpucolnia, mert ráparázott, hogy kutyája van, nem pedig egy négylábú csecsemője.

2013. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló! NEM rondák Te vagy a ronda! De képzeld el ez kutya!

Kedves 8. válaszoló! Nem disztárgyként használom őt! Nem is tudod milyen élete van!

Kedves 9. válaszoló! Hát ő egyáltalán nem fél a kutyáktól!

Szomszédban egy kuvasz van és képes lenne neki támadni szóval.. Neki meg Tapi a neve szerintem ez normális név!

2013. dec. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!