Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti- benti kutya, aki az...

Kinti- benti kutya, aki az éjszakákat a lakásban tölti, egy éjszaka nagyon fázna autóban?

Figyelt kérdés
Magunkkal visszük Szilveszterre, de nem jöhet be a szállásra. Kb 2-től délelőtt 10- ig lenne egyedül.az autóban.
2013. dec. 30. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
éjjel 2-töl? v délután? mert ha éjjel akkor sztem nem lenne semmi baja
2013. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel mostanában nincs olyan nagyon hideg, igy valószinűleg nem az lenne a legnagyobb baja az autóban hogy fázik. De 8 órára bezárni egy kutyát egy autóba állat kinzásnak tartom. Akkor már inkább otthon hagynám a lakásba bezárva, ott legalább az ismerős helyen van. Ráadásul ha fél a petárdáktól, akkor az autóban sokkal jobban fogja azt hallani, és még jobban pánikba esik.
2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kocsiban ennyi időre nem hagynám, szerintem is elég kínzás. Ha nem nyitod ki az ablakot, nem lesz sok friss levegő egy idő után, ha kinyitod, akkor még jobban megfagy szegény (ha rövidszőrű).
2013. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Véletlenülse haggyátok egyedül a kocsiba! Egyrészt mert belepiszkitana és eléggé büdi lenne utánna. Másrészt egy kutyát nem szabad bezárni az autóba ilyen sok időre. Én 1 órára se hagynám benne egyedül.
2013. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább otthon kéne hagyni, az autóban a petárdázás nagyon nagy durral jár. Ha délután 2-től otthon hagyjátok, és csak másnap reggel 10 kor mentek haza, még az sem akkora gáz.
2013. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Igen, fázna. És igen, nagyon félne a sok idióta petárdázótól meg durrogtatótól meg részegtől. Igen, bepisiline-beszarna ennyi ideig bezárva. És igen, elfogy a levegő, meg is fulladna. Mégis hogy gondolod, hogy 20 órán át bezárod a kocsiba a szerencsétlent?
2013. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sokszor hagyom a kocsiban a kutyát, sőt volt olyan is, hogy nyáron olyan helyen voltam két napig, ahol nem jöhettek be a házba, ezért éjszaka a kocsiban voltak. Na de bent az udvaron, kicsit leeresztett ablakkal, és este 11-ig kirándultunk, sütögettünk, stb, utána meg ahogy éreztem, hogy kel a nap, ugrottam is értük, és mentünk sétálni.

Ez nagyon sok idő, és most hideg is van, meg durrogtatnak is. Ez semmiképp sem jó ötlet.

2013. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Basszus, dehogy hagynánk a kocsiban délután 2-től! A kérdésben is ott van, hogy éjszaka...

Az a helyzet, hogy szeret az autóban lenni, tehát szerintem 8 óra neki nem kínzás ilyen szempontból. Máskor, mikor egyedül maradt a kocsiban, igaz nem ennyi időre, akkor a vezető ülésen szundikált. És így nem lenne olyan sokáig egyedül, mintha otthon hagynánk... Úgy egyébként 8 óra alatt nem hiszem, hogy be wc-zne az autóba, már persze ha a petárdákra nem reagál ilyen veszett módon... De ennyi időt alapjáraton siman kibír máskor is éjszaka.

A szőre pedig nem olyan rövid egyáltalán, tömött, hasonló mint pl. egy labradornak.

2013. dec. 30. 23:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Éjszakai kirándulásra mennénk egyébként, tehát.előtte jól el is fáradna. Nem akarunk neki rosszat, de nehezen tudom elképzelni, hogy itthon jobb lenne mondjuk 30 órát egyedül.
2013. dec. 30. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked tök mindegy, hogy ki mit válaszol. Mindenki azt irta, hogy ne hagyd a kocsiban ennyi időre a kutyát, ehhez képest neked meggyőződésed, hogy ott jó helyen lesz. Akkor minek teszel fel kérdést?
2013. dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!