Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam allandoan kiszokik,...

A kutyam allandoan kiszokik, igazi szabadulomuvesz. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Egy harom eves, nemetjuhasz szuka a szenvedo bunos :)

Ket, ket es fel honapja rajott, hogy ki tud ugrani a kapun minden gond nelkul (alapbol nem ertem, mi szuksege erre, van setaltatva, hatalmas udvar csak az ove). Azota akar otthon vagyunk, akar nem, gondol egyet, kiugrik, bemegy a szomszedhoz, masok keritesen beugrik, bemegy a csirkekhez is akar. Van kennelje, amit regen befedtunk drotkeritessel felul, mert mar azon is kiugralt ha be volt csukva. Hiaba van befedve, kiragja magat, vagy atmegy a hatso szomszedba - szinten kiragja magat csak ez a rosszabbik eset, ott sok csirke van. Szoval bezarni nem lehet, udvaron nem lehez tartani. Most kezdett el tuzelni (telen?!:/) es meg rosszabb mint volt, jelenleg egy 4-5meteres lancon van a fahoz kotve, mert a fojtoporaztol majd csak nehezen tud megszabadulni, ugye bezarni nem lehet.

El szeretnem adni a hazat a kozeljovoben, de addig is kell megoldas a kutyara, egyedul vagyok hetkoznap. Nagyobb beruhazasokat nem szeretnek es nem is tudnek tenni, pl a meh kimutese, villanypasztor beszerelese.

Kerlek segitsetek!



2013. dec. 30. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt lett és elszórakoztatja magát, ha a gazdái nem teszik. Egy udvar, bármekkora is nem igazán elfoglaltság egy német juhásznak.

Amúgy miért ne tüzelhetne télen? Átlagban évente kétszer tüzelnek a szukák és nem évszakhoz kötődve.

A ház eladása után mi a terved a kutyával?

2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sétáltatva van rendszeresen? Mert ha nem, akkor sürgősen el kell kezdeni!
2013. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

setaltatom naponta 1x, jatszok vele, sokat vagyok a kertben.

a haz eladasa utan az egyik lehetoseg a vevoknek tovabbadas, ha nem, akkor nem tudom.

azert csodalkoztam a tuzelesen mert osszel es tavasszal szokott egy kutya tuzelni. legalabb is az eddigi kutyaim.

2013. dec. 30. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenne már most gazdát keresni a kutyádnak. Ha a vevőnek nem kell, mit csinálsz a kutyával?
2013. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"a haz eladasa utan az egyik lehetoseg a vevoknek tovabbadas, ha nem, akkor nem tudom."
2013. dec. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!