Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bent alvo nagy testü kutyad...

Bent alvo nagy testü kutyad hol alszik? Min alszik? Milyen kutyafajta?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
a szemetet mindig összefujja a szél:))) Amugy mindig veszek a kutyáimnak fekhelyet, szülinapra csodás vesetálakat, és a vége az, hogy kanapéfoglalás, én pedig a szép uj kutyaszőnyegen hasalva nézem a tévét:)))
2013. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 sippara ***** válasza:
84%
Az ágyon, egész pontosan az ágy sarkában az 50X30 centis párnáján (legalábbis részben) :) Roti szuka
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van egy ágya, azon alszik. Egyébként bárhol fekhet a lakásban, kivéve az ágyunkat és a kanapét/fotelt. Azt sosem hagytuk neki. Dogo szuka.
2013. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A felnőtt a helyén a boxában. A kicsinek még mindent szabad, de az ágyba csak engedéllyel jöhet, ha én is ott vagyok, azt is egyre ritkábban. Néha a kanapén, de legtöbbször ő is a helyén, vagy ha hívom, akkor velem :)
2013. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Quadral ***** válasza:

Kordból varrtunk neki ágyat, darált szivaccsal tömtük ki. Az ágy mellett van a helye. Ágyba csak akkor jöhet fel aludni hozzánk, ha megengedjük neki. Valamint kanapéra is csak akkor mehet, ha meg van engedve. Viszont első szóra is megy le, még akkor is ha mélyen alszik. Előtte azért nyújtózik egyet még fent :D

Ja, argentin dog.

2013. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!