Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám, mit tegyek?...

Eltűnt a kutyám, mit tegyek? (azon kívül hogy keresem)

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

plakátolsz pénzjutalommal kiírod facebookra lehetőleg képet-képeket is teszel róla és kérsz minél több megosztást.

Hová valósi vagy? ha a közelben laksz segítek

2013. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha kikutyálkodta haza megy .Messze nem szoktak elkószlálni .
2013. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Imádkozz...
2013. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

Szólj az állatorvosnak, ő bejegyzi a számítógépes rendszerbe, és a kutyában lévő chip alapján gyorsabban beazonosítják az állatmenhelyeken, vagy az állatorvosi rendelőkben, ha valahol feltűnik.


Mert ugye van benne chip???

2013. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na már most, város vagy falu? Ha most tűnt el, nézz szét a környéken, hívogasd, kérdezd meg azokat akik arra jártak. Ha kicsit régebb óta tűnt el akkor facebook, ha van helyi menhely, kérd meg hogy ossza meg. Tegyél ki képet róla a környéken telefonszámmal.
2013. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szegeny, meg fog ma este orulni a tuzijatektol, petardaktol...keresd, ahol csak tudod, vagy legyel gyakran a kaputok elott, hatha ketsegbeeseseben hazafut.
2013. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
100%
A pániktól világgá szaladt kutya nem fog visszaszaladni. Nyomtass plakátokat és ragaszd ki minden forgalmas helyre (buszmegálló, élelmiszerbolt)
2013. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. En kutyam egyszer megindult ijedteben, durranas miatt, es az ajtonk elott talaltam remegve. (Miutan en mar nyargalasztam az utcan, hol is lehet.)
2013. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Levél az állataikat kereső gazdákhoz Tudom, hogy váratlanul érkezett a Szilveszter, tudom, hogy nem készültetek fel rá kedves gazdák. Tudom, hogy az állatvédők és a média a hibás, mert nem folyt a csapból, hogy legalább erre az egyetlen éjszakára zárjátok már be az állataitokat, mert tűzijáték és petárdázás lesz és bizony azok a szerencsétlenek félelmükben világgá fognak futni. Mi állatvédők, elnézést kérünk, hogy nem rángattuk meg a fületeket, hogy nem írtunk nektek névre szóló levelet, csak egész éjjel ültünk a gép előtt, szerveztünk, telefonáltunk, vagy épp az utcákat jártuk, hogy a megrémült állatokat összeszedjük, orvoshoz, befogadóhoz vigyük. Volt akit sikerült, volt akit nem. Volt aki túlélte, volt aki nem. Volt aki már most hazakerült és lesz, aki soha többé. Így már most elkezdünk szólni, hogy 364 nap múlva újra Szilveszter lesz, újra tűzijáték!!! Lécci, vegyél már most egy nyavalyás bilétát és tedd a nyakörvére, ha ne bírod elviselni a kedvencedet legalább az előszobába arra az egyetlen tébolyult éjszakára! És ne írj kétségbeesett levelet és ne várd, hogy sajnáljunk, amiért elveszett a kutyusod vagy cicád, mert A FELELŐS KIZÁRÓLAG TE VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keresd a közeledben, városodban az összes menhelyet stb. És a kutya képével együtt írj telefonszámot stb. Most az állatmenhelyek minden talált kutyát elhelyeznek akik az utcán vannak. Mert sok a tűzijáték miatt veszik el.
2014. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!