Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani, linkelni...

Tudnátok mondani, linkelni (lehetőleg honlappal) Golden retriver tenyésztőket? (NEM SZAPORÍTÓKAT! )

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod-elvileg-az összes magyarországi tenyésztőt.A goldenek között is vannak különbségek,különböző típusok,vonalak-én nem tudhatom,te melyiket preferálod,inkább munka-vagy show vonalú goldit szeretnél,mik alapján döntesz(kiállítási vagy munkában elért eredmények,távolság,szűrések megléte,stb).Ha kicsit többet írsz,mik a konkrét elképzeléseid,céljaid a kutyával,lehet,arra megfelelő kennelt tudunk,tudnak ajánlani.

2013. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt van pár kennel, akiket én jónak tartok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nem munkakutya lenne,inkább hobbi,de akkor nevezzük kiállításinak,lehetőleg könnyen nevelhető,Budapesti tenyésztőtől lenne a legideálisabb(ott lakom)

A kutya nem nekem lesz,anyukámnak,de ő fajtatisztát,és gondoltam akkor egy gyönyörű ,egészséges kutyusért fizetünk többet,minthogy valami ócska szaporító nyerjen tőlünk még több bevételt.

Köszönöm mindenki válaszát,a honlapok tényleg igényesnek és jónak tűnnek. Ment a zöld kéz :)

2014. jan. 1. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodtok kölyök kutyához esetleg érdemes körülnézni menhelyeken, fajtamentőknél, náluk is szokott lenni szép, fiatal golden.
2014. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,gondoltam rá,de fontos hogy kicsi legyen,össze kell majd szoktatni 1 macskával és 2 tengerimalaccal.
2014. jan. 1. 12:25
 6/9 anonim válasza:
Nagyon ajánló ezt a kutya fajtát, nekünk is ilyenünk van és nagyon jó természetű, imádja a gazdiját!!
2014. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:tudom ,azért ilyet szeretnénk :)
2014. jan. 1. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy hasznos oldal: [link]
2014. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. jan. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!