Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok a sírás határán...

Csak én vagyok a sírás határán a sok szilveszterkor elvesző kutya miatt? Mindenki más csak robbantgat?

Figyelt kérdés
nem értem.. ma már két elrohant kutyust találtam.. az emberek meg csak petárdáznak megállás nélkül, mikor tudják hogy ez csak árt mindenkinek és még tilos is.. hogy lehet mindenki ilyen érzékeny? vagy én vagyok az abnormális hogy ennyire szomorú vagyok a szegény kutyák miatt? nekem a szilveszter nem öröm, szenvedés..

2013. dec. 31. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
26%
Minden kérdésedre igen a válasz.Csak te.Én inkább a másik oldallal vagyok.
2013. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, ha sokan lennétek, akkor az utca kutyákért síróktól lenne lármás, nem a petárdázóktól. Én egyébként nem vagyok petárdázó. Ennek ellenére nem fogok könnyes szemmel expedíciót indítani kóbor ebek után Szilveszter éjszaka. Más a hobbim. De nem ítélem el a tiédet.
2013. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
31%
Az állatvédőktől óvjon meg minden állatot az Isten! Nagyobb ellenségük nem igen akad.
2013. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy búcsúztatja el ezt az évet. Nem elítélendő, akik szórakozással. Igen én is sajnálom a kutyákat, de nem a bulizókat kell szidni értük, hanem, a gazdijukat, akik nem figyelnek rájuk eléggé.
2013. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
57%
Én együttérzek. Utálom, tök felesleges, már tegnap óta durrogtatnak, mint az őrültek... le lehet pontozni, hajrá, de száradna, robbanna, esne le már a kezük....
2013. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

annyit mondanék hogy a bulizókkal semmi bajom. a PETÁRDÁZÓK viszont forduljanak fel. 1. tilos amit csinálnak, 2. senkinek se használnak vele de rengetegnek ártanak, 3. drága.

nem vagyok állatvédő, aki mozgalmakat szervez meg hasonlók, csak van bennem emberi érzés.. ami belőled hiányzik, "állatvédős" válaszoló..

2013. dec. 31. 23:45
 7/56 anonim ***** válasza:
70%
En is sajjnalom a kutyakat, de nem itelem el azokat akik ezen az egy napon durrogtatni szeretnenek. Teszek erte, hogy jol viselje a kutyam, behozom a hazba, bekapcsolom a tvt/radiot es elterelem a figyelmet. Ennyit barkimeg tud tenni akinek kicsit is fontos az allata.
2013. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
93%
engem is nagyon zavar ez az értelmetlen durrogás... én meg egy ilyen állat vagyok
2013. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
44%
A kutyát be lehet (sőt, bizonyos fajtáknál a munkához kötelező) idomítani lövésállóságra - ennek a kiképzésnek gyakran része a petárdázás. Egyébként egy bekerített udvarról vagy kennelből mégis hogy tud elszökni egy kutya? Ha a petárdázás hatására megtalálja a kibúvót a kerítésen, akkor egész évben érheti olyan inger (vad-mozgás, tüzelő szukák, hangos autó, baleset, robbanás), ami miatt elszökhet. Ezért legkevésbé a petárdózok a felelősek. De akkor tiltsák be a búsójárást is.
2013. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyire zavar mond a szemükbe, ja hogy nem mered?
2014. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!