Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhásak a kutyáim, mi a...

Bolhásak a kutyáim, mi a legjobb kezelés amit tudok még tenni?

Figyelt kérdés
Dec.28-án vettem mind a kettőnek olyan cseppet amit a fejük mögé a nyakra kell csepegtetni, de nem hiszem hogy hat mert tegnap legalább 10dbot szedtek ki az egyikből. 6 éve vannak a kutyák eddig még egyszer sem voltak bolhásak, ráadásul most 3 hónapos a babánk. Kivagyok ettől, porszivózok naponta 2-szer, a fekhelyeket kimostam, mit tudok még tenni hogy megszünjenek? A párom le akarja nyirni mindkettő szőrét kopaszra, de én nem tartom jó ötletnek mert hideg van és rondák is lesznek. Yorkik amúgy.
2014. jan. 1. 10:30
 1/5 FIVESTAR ***** válasza:
0%
szoval a bolhák nagyon szeretik a ropit (csak a sósat), meg a Francia drazsét is. De tényleg:D és bele kell szórni a kutya fekelyébe. Nem sokat de azért legyen benne. És naponta cserélni. Meglátos hamar lipusztulnak mind a kutyák, bolhák
2014. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csepegtető majd fokozatosan elöli a kutyákon lévő bolhákat. Amikor esznek a bolhák, akkor hat. Viszont a lakásból mindig kelnek ki az újabb bolhák. Nem elég a porszívó és a kimosás. Neostomosan, Biokill, ezek közül valamelyikkel minden szövetanyagos bútort, kutyafekhelyet alaposan befújsz. Padlót felmosod. Mindezt megismétled hetente legalább 3x.
2014. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, fel is mosok forró, domestosos vizzel, köszönöm a válaszodat 2.
2014. jan. 1. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Neostomosannal kell megfürdetni őket, majd egy hét elteltével ismét, a fekhelyeket, bútort is le kell permetezni ezzel. Majd a második fürdetés után rájuktenni spot ont, abból sem mindegy, hogy milyet használtok, én az Advantix-t ajánlom.
2014. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neostomosannal kell felmosni is.
2014. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!