Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweiler/pitbull -t nevelt e...

Rotweiler/pitbull -t nevelt e már valaki, vagy akinek van tapasztalata hozzá?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyát. Erre a két fajtára gondoltam.

Elég rossz hírük van, viszont én ugy gondolom egy kutya olyan amilyenné a gazdája teszi.. hallotam olyanrol is. Hogy egy idő után megvesznek.. írjátok le légyszi ha van tapasztalototok irántuk..


2014. jan. 1. 10:38
 1/10 NevoBP válasza:
0%
nekem rotim volt. nagyon okosak es konnyen tanulnak es jo hazorzo. viszont ha ne veszel teljesen fajtatiszta kutyat akkor jarhatsz ugy h pl idegrendszeri problemai lesznek es el kell altatni. csak telibe rotit vegyel. vagy amelyik szimpibb.
2014. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
előbb találd ki, milyen kutyára van szükséged. tök más a kettő. a pitbull egy emberimádó fajta, nem jó házőrző, alap esetben kíváncsi és nyitott az idegenek felé. a roti ezzel szemben jó őrzővédő és eléggé egygazdás, bizalmatlan típus. nekem a pitbull természete szimpatikusabb, de te tudod, mit akarsz, csak ez így fura, hogy pont ez a kettő.
2014. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kis termetu kutyat nem annyira szeretnek, ha mar kutya akkor legyen kutya. videken is van hazunk, varosban lakom, lakasban nemtudom mennyire erezne jol magat
2014. jan. 1. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit tudsz róluk, hogy talán egy idő után megvesznek, és fogalmad sincs, h kinti v benti kutyák, akkor ez a két fajta pont nem neked való.
2014. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, van még pár kutyafajta, ami nem kistermetű. ha ennyi az elvárás, hogy "legyen kutya". nem ajánlanám a fajtákat én sem.
2014. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezt a 2 kutyafajtat, tetszenek, tudom hogy tudnak alkalmaszkodni kinti es benti korulmenyhez is csak erdekelne egy olyas velemenye akinek van tapasztalata hozza..
2014. jan. 1. 13:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elvarasaim hogy legyen huseges es vedelmezo. Ezert is valasztottam ezt a 2 fajtat mert hallotam hogy vedelmezo tipusok.
2014. jan. 1. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg! Ezeknél a fajtáknál nem elég, hogy ezt vagy azt hallottam. Ezek a fajták az olyan gazdit igénylik, akinek azzal kezdődik minden mondata, hogy tudom, és a vége sem baromság.


Felkészültnek, határozottnak és elsősorban TAPASZTALTNAK kell lenni. Ha csak az kell, h hűséges és védelmező, akkor irány a menhely, kismillió németjuci keverék van, az erre pont megfelel.


[link]

2014. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Neked nem való egyik fajta sem.Üvölt,hogy nincs tapasztalatod,pedig mindkét fajtához bőven kell.

Az eg hogy megvesznek,akkora hülyeség,hogy beszakad a plafon.

A kutya érdekében,ne legyen ilyen kutyád,amíg ennyire sötét vagy ebben a témában.Sikeres ellenpélda lennél,és a kutya szívna miattad.

2014. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Mind a kettő tökéletes kutya jó kézben...és veszélyes rémálom rosszban. A tanácsom: menj el egy kutyasuliba - és kérd meg a kutyakiképzőt, hogy had figyeld kicsit a foglalkozást, vagy ha van a társaságban ilyen kutya, kérd meg a gazdáját, hogy meséljen. Csak határozott gazdi kezébe való.
2014. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!