Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát érdemesebb első...

Gretuka kérdése:

Melyik kutyát érdemesebb első kutyának venni? Az ír terriert, jack russel terriert, boxert vagy a samoyed kutyát?

Figyelt kérdés
Első kutyám lenne. Szeretek sportolni, futni a szabadban lenni. Lány vagyok, kertes házunk van. Nem az a gép előtt ülős fajta vagyok tehát sokat tudnék vele foglalkozni.
2014. jan. 1. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekunk egy boxerunk van es egy igazi energiabomba. Muszaj vigyuk magunkkal biciklizni, szaladni es setalni mert 'nyughatatlan, persze jo ertelemben. Masodik kutyank, viszont meg kellett tanuljuk megszabni a hatarokat ( egy ideig ugralos volt ) ,viszont a kutyasuli csodakat muvelt vele. En ajanlom a boxert, mert annyira aranyos a kis orraval, meg ahogy szuszog. Egy orok kiskutyat kapsz :allandoan a jatek, a mozgas es a csalafintasag jar az eszen es rettentoen ertelmes.
2014. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első kutyának inkább labradort mondanék,velük is lehet mozogni rendesen.Terrierek nem túl jók kezdőknek,a boxer szintén,a szamojéd nem tudom honnan jött a képbe neked.


Kutyaiskola mellett egy labi tökéletes társ és szívesen mozog veled.Rengeteg kutya van a fajtamentőknél így 100 ezreket sem kell költenetek.

Ha mégis törzskönyves kutyát szeretnél,akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod,a labikat nagyon tönkretették a szaporítók,ezért nagyon fontos,a jó tenyésztőt megtalálni.

Egy ilyen kutya ára 80-100 ezer ft-tól indul,de én inkább a fajtamentést ajánlom,kölyök is van és életet mentesz.

2014. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem BOXER
2014. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az a samoyed kutyát ved meg ha játszani akarsz vele de ez nem nagy házörzö de ha házörzött akarsz és olyat is ami játékos akkor Boxert de a boxer veszélyes ne hogy megharapjon de te tudod én a samoyedet venném!
2014. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: a boxer sem veszélyesebb, mint bármely más kutya, ha jól van nevelve, sőt!
2014. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!