Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondta nekem azt egy...

Miért mondta nekem azt egy nő, hogy: kérdéses, hogy a kutyám megcsinálhassa-e a tenyészszemlét?

Figyelt kérdés
Most 11 hónapos, eddig nem voltam vele egy kiállításon sem mert nem volt rá idő a munka miatt, viszont 2014-re felvan írva vagy 30 hely. A kutya egészséges nincs semmi baja és közel van a standarthoz, mégis mi a fenéért mondhatta ezt? Nem agresszív, szépen áll mert gyakorlok vele a kiállításra ...
2014. jan. 2. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
veszteni nem fogsz, legfeljebb válaszol rá itt. Ok ha nem akarod felfedni, csak annyit irj meg, hogy munkavizsgára kötelezett fajta-e vagy nem:)
2014. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem kötelezett rá.
2014. jan. 2. 14:32
 13/14 Akiteki ***** válasza:
És Te adsz egy ilyen ember véleményére, aki csak azért nem csinál almot a kutyáival, mert nem mentek át a tenyészszemlén? Szerintem szóba se állj vele.
2014. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor már az első kiállitáson el fog dőlni, hogy tenyészthető-e avagy sem, a tenyészszmelén is csak küllembirálati van, meg be kell mutatnod a szűrési papirokat . Szerintem ne foglalkozz vele.
2014. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!