Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért idegesít mostanában a...

Miért idegesít mostanában a kutyám?

Figyelt kérdés
3 éve van velem, alapvetően ő a mindenem és imádom. De mostanában, pár napja, bármit is csinál, ami nem tetszik, egyszerűen idegbajt kapok tőle és tök mérges leszek. Pl.nyalogatja a lábát, böfög, odajön miközben eszek vagy összekoszol valamit a sáros mancsával. Szóval nem nagy dolgok, de mégis el tud borulni az agyam és emiatt annyira bűntudatom van.
2014. jan. 5. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit vagy a kutya nélkül?
2014. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
remélem nem ütötted meg. valami miatt ideges vagy, nem a kutya miatt csak ő hozza ki belőled . nehogy bántsd !!!
2014. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem sokat, mert korábban elég hamar hazaértem a suliból. Utána meg olyan munkám lett, amit részben otthonról is végezhetek, szóval sokat vagyunk együtt. Vagy ha autóval elugrok valahova, őt is szoktam vinni.
2014. jan. 5. 12:25
 4/9 Animalist ***** válasza:
12%
Ne a kutyában keresd a hibát..Nemgondolod hogy neked lehetnek valami miatt problémáid és nem is a kutyára vagy mérges??
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem verem meg...


Csak nem tudok türelmes lenni vele és volt hogy elküldtem mérgemben vagy kiabáltam vele, ő meg nem tudta miért.

2014. jan. 5. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:

A probléma szerintem ez, h túl sokat vagytok együtt, egy légtérben, nincs meg az együtt töltött időnek se a varázsa, se a minősége. Próbálj teremteni magadnak is és a kutyának is privát szférát, ill. legyen a napnak olyan szakasza, akár fél óra vagy amennyit tudsz, amikor vele vagy rá összpontosítasz és azt az időt te is élvezed. Ez a minőségi együtt töltött idő. És ne vidd mindenhova magaddal, felesleges...többek között mert ez lesz a vége, h egyszerűen nem tudod értékelni az együtt eltöltött perceket, hisz annyi van belőle..


A másik, meg h valszeg magaddal nem stimmel valami, de azt csak te tudhatod h mi és magadban kell rendezni.

2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hiba az Ön készülékében van :)

Mi változott az elmúlt napokban? Nem vagy feszült valami miatt? Nem lehet, hogy betegség bujkál benned, és az visel meg?

2014. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Tapasztalat: Te vagy vmitől sík ideg, frusztrált...ha lehiggadsz, ismét élvezni fogod a vele töltött időt :)
2014. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán túl sokat vagy vele és másra is szüksėged van,amit a kutya nem tud pótolni,hiába a mindened.
2014. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!