Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » K9 FullFlex rágótabletát...

K9 FullFlex rágótabletát adott már valaki a kutyájának? Látványos javulás látható, mennyi idő? Mellékhatása van-e?

Figyelt kérdés
[link] unas.hu/spd/vetplus383531/K9-FullFlex-60-db-ragotabletta
2014. jan. 5. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem adnám neki,hacsak nem állatorvos javasolta,mert probléma van a kutyával.


Sima zöldkagylót használunk megelőzési célból.

2014. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos mind a 4 lábával baj van. Legrosszabb a két hátsó! Orvosok csak a szteroid tipusú injekciókat adnák. Kapott elegett 4 alkalommal. Ezért próbálkozom más gyógymóddal! Ez az utolsaó remény, hogy egy kicsit is javuljon az állapota. Rengeteg pénzt ráköltöttem de eddig még eredménytelenül!
2014. jan. 6. 06:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a baja?


Én a helyedben felkeresnék egy homeopata állatorvost,negyed pénzből kihozza a kezelést,és természetes anyagokból áll.


Szomszédomnak lebénult a 2 hátsó lábára a kutya (porckorongsérv) műteni nem volt rögtön pénze,én segítettem neki,egy ismerős állatorvossal konzultáltam és 1470 Ft-ért!!! 6 heti adagot kapott,a 3. hét közepén a kutya lábra állt...


Nem tudom nálatok mi a gond,én meg ebben az irányban megpróbálkoznék.

2014. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
el tudnád mondani, mi ez a homeopátiás szer és honnan lehet beszerezni? arthritises, 14 éves kutyusunk problémáin szeretnék enyhíteni, az orvos azt mondta, hogy semmit nem tud tenni a kora miatt:S a legtöbb gyógyszer veszélyes a szívére:S
2014. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mi adtunk a kutyánknak ilyen tablettát, mert diszpláziás a kutya mind a két hátsó lába és javult valamennyit az első hét után is, de jelentősebben a második hét vége felé kezdett javulni. Látványos a javulás, sokkal szebben megy, nem fáj a lába, jobban bírja a mozgást, nem sántít. Ez a tabletta tényleg hatásos.
2014. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!