Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allando esos idoben hogy...

Allando esos idoben hogy farasszam le a kutyat?

Figyelt kérdés

Sokszor kiviszem akkor is, ha esik, de olyankor csak lab mellett jon es az a mozgas nem eleg neki.

Setaltatas utan bent a melegben jol felporog. Staffi.

Sose rombolt egy ev alatt, de mostanaban az is megesett.

Ti miket szoktatok ilyenkor bent csinalni?

Amitol log a nyelve?


2014. jan. 6. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Esőben is lehet labdázni, lógatni, súlythúzni kint.


Bent mi két dolgot szoktunk ha nagyon rossz az idő. Keresőset játszani (labdát kaját eldugom valahova és keresse meg)

Vagy formálni, tanítani. Utolsó ami benti volt az az ajtó becsukása.

2014. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy mi most kezdtünk el triebball-ozni. Az alapokat lehet lakásban csinálni egy jó ideig lefog foglalni az is :)

A mancsolást és labdára mászást érdemes az elejétől kezdve tiltani.


Itt egy egész jó videó hozzá :)


https://www.youtube.com/watch?v=qFpH_WLC4qs

2014. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is staffom van, és amióta lehűlt az idő, elkezdte a téli álmát aludni, még pisilni is nehéz kirugdosni... Én rongyozni szoktam vele a lakásban, meg mostanában arra próbáljuk megtanítani, hogy mindenfélét a fejére pakolunk, és ne mozogjon. Meg itt a piros hol a piros jutalomfalattal.
2014. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyanilyen az en kicsikem is, utalja az esot, setanal hiaba van 8 meteres poraz, csak a labamnal toporog, meg huzna haza.

Itthon viszont o fel van porogve, mert meg kolyok,mar egy csomo mindenre megtanitottam, bent ezeket szepen csinaljuk.

2014. jan. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!