Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki hasra ütés szerűen gyógyszerezi a kutyáját?

Figyelt kérdés
A párom minden héten legalább egyszer hasra ütés szerűen kitalálja, hogy a kutyának ég a gyomra és Quamatell kell neki. Be is ad neki mindig egyet. De ezt úgy képzeljétek el, hogy a kutya fekszik, ő ránéz és mondja, hogy "Fáj a pocid? Adok Quamatellt." Nem szed semmi gyógyszert a kutya, ami miatt neki ezt az orvos mondta volna, hogy adja mellé. Egészséges 3 éves szuka. A párom viszont ezt hetente kitalálja neki és nem tartom normális dolognak. Szóltam neki már többször érte, hogy ne mérgezze azt az állatot feleslegesen, de nem érti meg és én vagyok a hülye. Teszem hozzá, tartok én is kutyát 12 éve és csak akkor kellett adni neki ilyen gyógyszert, amikor szedett valamit, ami kihathatott volna a gyomrára. Panelben lakunk és legelni nem tud, csak ritkán, de én is tartottam már lakásban kutyát, de akkor sem kellett neki gyógyszer soha, főleg nem úgy, hogy fekszik és nem is hány meg semmi.

#kutya #gyógyszer #Quamatell
2014. jan. 6. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vidd el a barátnődet orvoshoz
2014. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
-kicsim, nyugtalan vagy? itt van három xanax.
2014. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Adj neki Quamatellt!
2014. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális így, ahogy leírod. Szerintem beszélj erről az állatorvosotokkal, aki remélhetőleg jó doki és bízik a véleményében a párod, ha ő megmagyarázza neki, hogy ez nem jó dolog, akkor rá talán hallgat. Plusz a pároddal olvastasd el a Quamatel betegtájékoztatóját, főleg a lehetséges mellékhatásokat.
2014. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. :D Nem gondoltátok volna, hogy férfi is lehet ilyen okos mi? xD
2014. jan. 6. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ilyen h.lyék a gyerekpótlos kutyás nőcik szoktak lenni _:D
2014. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D Még gyerek is van pedig. :D Neki nem akar Quamatellt adni. :D Legalábbis eddig még nem. :D
2014. jan. 6. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
6# Akkor most még egy sztereotíp általánosítással kevesebb.
2014. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!