Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Elromlott a kutyánk!...

Segítség! Elromlott a kutyánk! Mintha kicserélték volna?

Figyelt kérdés

Egy 10 hónapos labradorunk van. Ügyesen ül, fekszik, keres, döglik, pacsit ad... DE kb. 3 hete nem hajlandó a behívásra. Bent a házban nincs baj, ott ő a legszófogadóbb eb a világon, de kint esély sincs arra, hogy befogjam, csak ha "levadászom". Tegnap 30 percet néztem vele farkasszemet, mert újra és újra egy olyan szegletébe ment az udvarnak, ahol nem tudtam megközelíteni. Se kutyakekszre, se kajára, se semmire nem hajlandó, még csak odajönni se. Max megszagolja és továbbfut.



Másik baja: mostanában rongyot és zoknit eszik. Otthon voltunk a szüleinknél, ott kezdte. Megevett egyet, majd kihányta...megint megevett egyet, majd kihányta. Tegnap este egy akkora rongyot evett meg az udvarról, hogy csak néztük...Még nem hányta ki :( Ez ellen mit tegyünk?


Ismeri a fúj-t és az ereszd-et, de a rongyot inkább megeszi, nem ereszti el.


2014. jan. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

kamaszodik, ne ess kétségbe, folytasd ugyanúgy következetesen, majd visszajavul egyszer.

és hívj fel egy állatorvost.

2014. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdvözlet a kamaszkorban:)

A behívást mi is újrakezdhettük. Én futtatóba járok, és egyszerűen nem tudtam hazamenetelkor magamhoz hívni. Egyik alkalommal fogtam és otthagytam. Elindultam nélküle....azóta ha nem is azonnal de amint a kapu felé indulok lohol utánam. udvaron nem tudom, talán ha fogod a pórázt és hívod sétára, de nem jön elindulsz egyedül. A rongyevésről annyit, hogy nem elég rászólni, ki kell szedni a szájából és jól leszidni. Sajnos ez nem játék, mert elég komoly baja is lehet tőle.

2014. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha hívom sétára sem jön...:(
2014. jan. 7. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma egy napos ignorálás után tettünk egy próbát...meg se lőtte...megint le kellett vadászni...:((((((
2014. jan. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!