Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapelenka/alom használók!...

Kutyapelenka/alom használók! A felnőtt kan kutyátok hogy oldja meg, hogy oda pisiljen?

Figyelt kérdés
Nem használok pelenkát, mielőtt valaki félreértene, az egészséges nevelés híve vagyok amibe ezek nem férnek bele. Egyszerűen csak felötlött bennem ez a kérdés, akinek kan kutyája van és felemeli a lábát a pelenka/alom mellett az nem a falat pisili le? Vagy hogy van ez?
2014. jan. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
aki a felnőtt kankutyáját még mindig pelenkázza, az meg is érdemli, hogy lepisálja a falat:)
2014. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha a pelenka a szoba közepén van, akkor nem xD. Nekem szukáim vannak, de amit eddig a kanokból láttam, az azt mutatja, hogy a kanok leginkább függőleges felület mellett szeretnek pisilni (lásd pl 2012-es fehova kiállítás: nagy, oszlopokkal alátámasztott zárt tér, és az összes oszlop majdnem derék magasságban agyon volt pisilve, g-u-sz-t-u-s-t-a-l-a-n volt). Szóval nem vagyok biztos abban, hogy ha a pelust a szoba közepére teszik is, akkor odapisilne-e. Bár ezt is meg lehet oldani (műfenyő xD), de akárhonnan is nézem, én inkább leviszem a kutyámat bármi is van, minthogy pelusozzak.
2014. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!