Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok a kóbor kutya!?

Sok a kóbor kutya!?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, nagyon sok a kóbor kutya, de senki nem tesz ellene semmit, szóval semmi sintér jelenlétét nem tapasztaltam. Legalább is nem látom. És személy szerint rettegek a kutyáktól, hogy megharapnak, és a környéken mások sem szeretik, hogy sok a kóbor kutya.


Mit tegyek, esetleg hordjak magamnál valamit, amivel elriaszthatom őket??? Spray, kutyasíp valami????



2014. jan. 7. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos igen köszönhető a sok hülye embernek aki kidobja. (sejtem h ezért le leszek pontozva) de sztem jobb volt amikor a kóbor kutyákat kilőtte a vadőr.
2014. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

A kóbor kutyák jobban félnek tőled,mint te tőlük,"köszönhetően"a sok elmeháborodottnak,aki bántja és üldözi őket.A sintér akkor megy ki,ha hívják,nem cirkál egész nap a területen.Ha nem szeretik,hogy sok a kóbor kutya,akkor nem kéne:kidobni a felesleges kutyákat,engedni szaporodni a sajátokat,utcára engedni a gazdás kutyákat önsétáltatni.Esetleg pénzt kéne kiadni a saját kutyák ivartalanítására,hogy ne legyen felesleges szaporulat,de a sok kretén sajnálja erre a pénzt.

Kerüld el őket,hidd el,nem fognak bántani.Szedtem össze teljesen elvadult,hónapok óta utcán lévő kóborokat és soha egyik sem harapott meg.

2014. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
De jo hogy neked ez a legnagyobb problemad. Irigyellek:)
2014. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát mondjuk mi lenne ha nem mástól várnál csodát, hanem fognád magad és telefonálnál a helyi állatvédőknek?
2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Volt főnökömnek ilyenje volt, elég hatásos cucc, ráadásul az ugató kutyát is elnémítja :D

2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a legnagyobb problémám, csak 30 perc múlva írhatok új kérdést :D De komolyan RETTEGEK a kutyáktól, és harapott is már meg, pedig a gazdája is ott volt :(
2014. jan. 7. 21:29
 7/15 A kérdező kommentje:

4/6


Mondhattad volna, hogy HÍVD FEL A SINTÉRT!! hidd el elhittem volna, és nem is kellett volna bunkozni, de köszi :D

2014. jan. 7. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"nagyon sok a kóbor kutya, de senki nem tesz ellene semmit, "

Dehogynem, éppen ezért lett kötelező a chip, hogy ne lehessen csak úgy kirakni őket az utcára! Ez szép lassan meghozza majd a gyümölcsét.


(csak úgy kötözködésből: hogy harapott meg egy olyan kóbor kutya, amelyiknek épp ott volt a gazdája? xd )

2014. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mármint akkor nem kóbor volt!
2014. jan. 7. 21:40
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Mit köcsögöltök vele?

Én nem félek a kutyáktól, de már volt, hogy egy kóbor kutyákból összeverődött falka sarokba szorított.

Biciklivel jól lehet hárítani a kutyatámadásokat, de körbevettek (mögém kerültek), szerencsémre voltak nagyobb kövek az úton, és el tudtam őket hajtani.

Ha ott bepánikolok, akkor lehet, hogy szét is szednek volna. (településtől 500 méternyire)


Meg volt hogy egy napon két kutya is rámrohant bicajozás közben. Az egyik az udvarról szaladt ki. Na akkor fél évig volt a bicajon egy fél méteres fadurung. Elég jól ráordítani a támadó kutyára és megsuhogtatni, nem mernek közel jönni.


Ja és engem is harapott már meg sétáltatott kutya "nyugi, nem bánt".

2014. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!