Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan okos egy kutya,...

Van olyan okos egy kutya, hogy kicsalja a gazdáit?

Figyelt kérdés

A buszmegállóval szemben van egy ház, és ott nincs csengő. Ha jön a postás, vagy bárki, a hosszas kutya ugatásra jönnek ki a házból.

És azt figyeltem, hogy ha nem jön senki, akkor is ugat a kutya, és figyeli az ajtót, hogy jönnek-e ki.

Lehetséges, hogy olyan okos, hogy ki akarja csalni a gazdáit?

Láncra van kötve, biztos unatkozik.

Van ilyen eszes egy kutya?



2014. jan. 8. 19:31
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Van. Sőt, itt a környéken a kutyák 90 százaléka okosabb a gazdájánál :)
2014. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van. Az utcankba van egy leszazalekolt rendőrkutya, olyan okos hogy az csak na. Joba vagyok vele, mar nagyon reg ota mindig köszönöm neki, oda megyek a kerítéshez megsimogatom stb, es ha mondom neki h hozza oda a labdát es Tegye a kezembe akk belerakja, ha mondom neki h hozza oda a macijat odahozza, ul fekszik,bukfenc,mindent elsőre megcsinal
2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénk nem volt láncra kötve, és nem is unatkozott. Mégis ha jött valaki akkor fel-felnézett az ajtóra ugatás közben "szólva" hogy hahó gyere gyorsabban várnak :) Okos volt az én kiskutyám :)
2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyéskedsz? Az én kutyám simán rohan hátra apám műhelyéhez ugatva, hogy "gyere, gazdi", téged keresnek!
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg nem voltam múltkor otthon és betörtek a hozzám a kutyám meg felhívott és megkérdezte, hogy menjen nekik vagy hívja inkább a Rendőrséget. Pedig erre nem is tanítottam :O
2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!