Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák és macskák külön való...

Kutyák és macskák külön való etetése hogy oldható meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Három kutya, 6 macska. A problémák:

1. kutya fölzabálja macska elől

2. macska megmarja kutyát

3. macska többször is enne napjában, ha lenne előtte, de ld. 1., én meg nem bírom, h napjába 5x mászkáljak ki-be ezért (meg otthon se vagyok)

4. mást is adnék a kutyának/macskának, de így lehetetlen

Csak pár példa. Akinek volt már ilyen problémája, az nyilván úgyis tudná még sorolni. Eddig egy kis asztalkán kaptak a macskák, de ez se jön be.

Ha tudna valaki normális, megvalósítható és főképp működő ötleteket erre, hogy hogyan lehetne az etetésüket különválasztani, hálás lennék érte. (Kioktató, meg egyéb válaszokat nem kérek.) Előre is köszönöm.



2014. jan. 9. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az kimaradt, hogy a kajáltatás természetesen kint történik, eddig a teraszon volt (a kertben a tyúk zabálná föl :).
2014. jan. 9. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
felrakni a macska kajáját ahova ő fel tud mászni, de a kutya nem éri el. pl fa rakás tetejére, egy kinti szekrényre stb
2014. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskának tegyél ki kaját sufniban vagy spejzban, ahová csak egy lyuk van kivágva az ajtón, hogy ő beférjen, a kutya pedig nem tud bemenni.
2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat! Egy szekrény van is kint a teraszon. Mondjuk jó magas, tornázhatok. :) Kinti sufni sajnos nincs. Ott a tyúkok laknak. Bent meg nem akarok etetni, mert az irtó nagy kosszal jár (már próbáltam amúgy :).
2014. jan. 9. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

A macska bent eszik, a kutya meg kint. Semmilyen koszt nem figyeltem meg emiatt a lakásban.

A kutya nem mászkál a házban felügyelet nélkül.

A kutyának meg van tilva, hogy a macska táljához menjen.

A macska megtanulta, hogy ne menjen a kutyához amikor eszik.

Nálam 3 kutya és 1 macska él békességben együtt a fent említett módokon.

2014. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 macska... Próbáld ugyanezt 6-al. Mondtam, h csak az írjon, aki ismeri a problémát. Míg egy macska volt és egy kutya, én is megoldottam. De azért kösz.
2014. jan. 9. 20:17
 7/7 anonim válasza:
Ha meg tudod oldani kösd ki valahová a kutyákat amig a cicucosok esznek.
2014. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!