Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó fajtáról vélemények?...

Tacskó fajtáról vélemények? Lakásban tartanám

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 is, szintén lakásban. A leggyakoribb hiba, amit elkövetnek a tacskó tartók, hogy csak odáig látnak, hogy cuki meg vicces. Azt meg elfelejtik, hogy vérbeli vadászkutya. Lépcsőznie nem szabad, így kézben kell vinni a lépcsőn. Ha tudod biztosítani neki a napi szintű póráz nélküli sétát, akkor jól megvan lakásban. Viszont nem könnyű olyan viszonyt kialakítani vele, hogy bármikor be tudd hívni, és hogy kontrollálható legyen mondjuk az erdőben is. Egy tacskó általában makacs, önfejű, és domináns. Viszont ha sikerül megnevelni, szuper társ.:)
2014. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is van tacskóm. Nálunk ő ilyen kinti, benti kutya lett :) Kint minden kisebb rágcsálót megfog, de fogott már kígyót és madarat is...De ha rossz az idő nem szívesen megy ki... Ilyenkor bent van. :) Tényleg nagyon aranyosak. :)
2014. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jakhec válasza:

Én a törpe tacskót ajánlanám, mert imádnivaló!A mi családunkban az elmúlt 50 évben volt standard méretű, én 17 éve befogadtam egy törpe tacsit, úgy megszerettük, hogy most vásárolom a harmadikat.Sajnos az előző kettő már nem él.

Jakhec

2014. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van egyéb kisállatod (madár, rágcsáló), akkor felejtsd el :)
2014. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy Tacskónk és imádom :) <3
2014. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cz.Anna válasza:
Nekünk volt egy Tacskónk, lakásban és kint is jól el volt. Játékosak és aranyosak, de ha van pl. nyulatok akkor jól zárjátok el tőle, mert a mienk szétszedte őket. A mienk fogott néha egeret is. Nem volt olyan baja, hogy rágott vagy kapart volna. Nem jó neki a sok étel a habzsolás, sétáltatni kell, és a lépcsőn ölbe vinni. Ezzel megakadályozhatod a tacskóbénulást. Élénk kutya, és ugat ha valaki jön.
2014. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!