Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Firestorm kérdése:

Mi a véleményetek erről a blogról? Demény a kötsög?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok nektek milyen gondolatotok van ezzel a bloggal kapcsolatban?


2014. jan. 12. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvasgatom, tehát lehet, hogy hülyeséget mondok, de Demény, a kötsög csak válaszolt egy másik blogra, ahol a kutyás nőt jellemzik.


Egyébként nem szimpatikus.

2014. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó a blog, de ha az én kutyám ennyire neveletlen lenne, inkább meghúznám magam. Csak azért vicces mert nem az enyém, ha az lenne már sírnék. :D
2014. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Viccesnek valóban vicces,szoktam derülni rajta.

Jobban belegondolva viszont elszomorító közszemlére tenni a neveletlenséget.Aranyos,bájos kutya.

Mi még nyáron összefutottunk velük az erdőben,póráz nélkül voltak a kutyusok,amivel nem is lett volna gond,ha behívható lenne Demény,egyből oda pattogtak hozzánk és közre fogták a kutyámat.Az enyém elég nehezen viseli,ha 2-3 kutya (akik ismeretlenek) körül állják szaglásszák,aztán ugrándoznak a nyakába.Szóltam a nőnek,hogy nem lesz jó vége,mert látom a kutyán,hogy stresszeli a kialakult helyzet.Mire megtudta fogni a kutyáját egy örökkévalóságnak tűnt ugyanis folyamatosan elugrándozott a gazditól és ha mi elindultunk jött utánunk.

2014. jan. 12. 12:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasom, szerintem vicces. Illetve baromi jó volt látni, hogy mennyire sikeres volt a gyűjtés, amit indított. :)
2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is olvasom, szerintem az, ami, se több, se kevesebb. Egy blog, egy gazdi blogja, akinek a kutyája olyan, amilyenné nevelte, vagy épp nem nevelte. Az, hogy ennyien olvassák, már megint más tészta, de attól még szerintem nem kell ítélkezni a blogíró felett, ő csak leírja a mindennapokat. Akinek böki a csőrét, hogy neveletlenek a kutyák, az ne olvassa. Bár az írásokból szerintem nem igazán derül ki, mennyire jólnevelt Demény, vagy épp mennyire nem, mert egy csomó mindent lehet, hogy eltúloz. Kíváncsi lennék még több személyes élményre is.
2014. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szeretem, viccesnek találom, az írója is szimpatikus. És az is tetszik, hogy jó célokra használja fel az ismertségét.
2014. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóban sikeres volt és örültem is neki.Én is utaltam egy kevéskét,nekik köszönhetően.
2014. jan. 12. 12:32
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez nem ítélkezés,hanem vélemény.

Ahogy neked is van véleményed úgy nekem is.Tény,hogy neveletlen ezt felesleges szépíteni.Mostanában viszont azt veszem észre,hogy kicsit elszalad vele a ló időnként.Mostanra már nem az összes kiposztolt blogot olvasom,hanem csak azt ami tényleg érdekel.

2014. jan. 12. 12:35
 9/14 Akiteki ***** válasza:
77%
Egy darabig jól szórakoztam, most már unom, hogy a kutyája az isten. Nevelni kéne nem ajnározni.
2014. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem teljesen mindegy milyen nevelt, vagy nem nevelt a kutyája, ő él vele, és neki igy jó, másnak meg semmi köze hozzá. Amugy meg imádja, és szerintem jó fej!!!
2014. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!