Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy Yorkshire...

Szeretnék venni egy Yorkshire Terrier kutyát. Hol vegyem?

Figyelt kérdés
Nem kell nekem valami nagy rangú, nem tudom milyen felmenőkkel rendelkező kutya. Egy egyszerű yorki ami fajtiszta még törzskönyv sem fontos nem vinném versenyre és nem is tenyésztésre lenne, csak simán egy kis társnak venném. Ezért nem is szeretnék 100.000-et adni érte. Az se baj ha van valami hibája pl.: egyik ismerősöm kutyájának volt egy pigmenthibája a szeme mellett. de azért megbízható helyről szeretném, hogy biztos yorki legyen ha felnő (pont emiatt nem muszáj kölyök). Tudnátok segíteni? Budapest környékéről lenne jó.

2014. jan. 12. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyv nélkül semmire sincs garancia. Ránézésre lehet, hogy olyan a kölyök, mint a yorki, aztán mégiscsak 8 kilós lesz a drága, esetleg egy tucat öröklött betegséget hordoz.

És ha majd ráköltöttél fél év alatt több tízezer forintot, akkor átgondolod, hogy ennyi pénzből mégis tudtál volna tenyésztőtől venni.

2014. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :) Akkor inkább költök rá többet és tenyésztőtől veszem :)
2014. jan. 12. 17:27
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy meggyőzhető, józan gondolkodású kérdező:)
2014. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!