Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes törzskönyvezett...

Honnan érdemes törzskönyvezett lagotto romagnolo kiskutyát vásárolni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét várom, akik maguk is tartanak ilyen kutyát. Van Magyarországon megbízható tenyésztő (nem szaporító!), vagy csak külföldről érdemes megvenni?

2014. jan. 13. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen célra? Házikedvencnek vagy munkába is akarod fogni?

Magyarországon én egy kennelről tudok, a Regun kennelről: [link]

Kedvencnek szerintem ideális innen, a munkához nem tudok mit mondani mert nem ismerem őket, de lehet akkor jobban járnál külföldről venni egyet.

2014. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Munkára szeretném használni és tenyészteni is és esetleg munkakutyákat kinevelni és így eladni.
2014. jan. 13. 11:41
 3/18 A kérdező kommentje:
Én úgy látom a Regun kennel sem magyar. Olaszországban van.
2014. jan. 13. 11:42
 4/18 anonim ***** válasza:

Hupsz, igazad van, tényleg olasz.

Hát akkor sajnos nem tudom, ha más sem ír, akkor valószínű hogy nincs Mo-n.

2014. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket, de azért:


[link]


Nekem nem a legszimpatikusabbak, de szerintem látogass el egy-egy kiállításra. Ajánlom figyelmedbe a februári FeHoVát.

2014. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Eyja! Én is csak őket találtam :( Próbálom alaposan körbejárni a dolgot, bizalmatlan vagyok.
2014. jan. 13. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Én sem találtam mást.

Én a helyedben kiállításra mennék, keresni külföldi tenyésztőket. Bár sokat Mo-ra nem is adnak el kutyát. sok neves, külföldi tenyésztő nem is áll szóba "halandókkal": pl. Karnadova husky kennel, és még sorolhatnám.

2014. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
* Karnovanda
2014. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Első válaszadó! Igazad volt! Hosszas keresés után sikerült kiderítenem,h magyar és nagyon jó véleménnyel vannak róla, igazi szaktekintélynek számít! :)
2014. jan. 14. 09:28
 10/18 anonim ***** válasza:

Megnéztem, mit linkelt az első válaszadó.

Igen, ő nagyon jó tenyésztő, csak úgy látom, külföldön él, ettől függetlenül magyar.

Szóval én inkább a helyedben Tőle vennék, nem a másikból.


# 2-es voltam.

2014. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!