Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kombinált oltástól?

Lehet a kombinált oltástól?

Figyelt kérdés
Ma kapott a kutyusom kombinált oltás. Ez már nem az első, de most más fajtát kapott, mint eddig. Kissé bágyadt, egész nap alszik, nincs sok kedve sétálni, és mikor feláll picit nyüszít, talán mintha fájna a lába (lépcsőzni is nehézkesen lépcsőzik). Viszont evett, és ivott is. Szerintetek lehet hogy az oltástól van?
2014. jan. 13. 18:47
 1/6 anonim válasza:
előfordulhat. az én kutyusom is ma kapott kombinált oltást és ő is bágyadtabb és többet aludt ma mint szokott
2014. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ... remélem holnapra mindkettőnk kutyusa újra a régi lesz :)
2014. jan. 13. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Míg az enyém pici volt, nem volt mindegy neki, hogy hova kapja az oltást. Ha nem pont a marjába kapta, hanem kissé oldalra, akkor mindig fájlalta és egy napig inkább csak pihengetett.
2014. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, az enyém is mindig bágyadtabb utána és be is lázasodhatnak tőle. Azért ha holnapra nem javul, inkább hívd fel a dokit.
2014. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... Az enyém eddig mindig a nyakába kapta, de most a lábába, vagyis oda a faroktövéhez a combjánál... De ő már 4 éves.
2014. jan. 13. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már ma felhívtam a dokit, mert nagyon idegeskedtem. Azt mondta előfordulhat, de ha holnap sem lesz változás telefonáljak neki. Csak egyfolytában idegeskedem, folyamatosan figyelem őt, féltem nehogy más baja legyen.
2014. jan. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!