Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy egy fajtiszta...

Az igaz, hogy egy fajtiszta Rottweilernek fekete a szájpadlása?

Figyelt kérdés
Van egy 4,5 hónapos kis Rotim akinek nem fekete a szájpadlása és egy ember azt mondta, h egy fajtiszta Rotinak csak fekete a szájpadlása. Ez igaz vagy sem?
2014. jan. 15. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ez butaság, nekünk sem volt teljesen fekete a szájpadlása egyik rottweilernek sem pedig vagy 40 évig tartottunk :)
2014. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy fajtatiszta kutyának van törzskönyve. Ennyi, nem több és nem kevesebb. Minden más csak mellébeszélés.
2014. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Olyan a szájpadlása amilyen,nem ettől lesz fajTAtiszta.


Fajtatiszta akkor lesz,ha van törzskönyve.

Ha nincs,akkor hupilila is lehet a szájpadlása,akkor is fajtajellegű keverék.

2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, biztos hogy FAJtiszta, hisz nem hiszem hogy nyávogna vagy cincogna, esetlen nyerítene.


De koránt sem biztos hogy FAJTAtiszta.


Én már ennyiből, amit leírtál megmondom neked hogy tuti, hogy keverék a drága.

2014. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 neger ***** válasza:
11%
azért keverék,mert nem fekete a szájpadlása?vagy milyen leírtakból?a törzskönyvtémán meg már túl kéne lépni,mert tré egyre jobban.ha valaki ért hozzá, ránézésből megmondja fajtatiszta vagy sem.
2014. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
ha a kutya fajtatiszta lenne, akkor a Kérdező nyilvánvalóan nem "fajtisztát" írna, meg fel sem merülne benne ez a kérdés, hisz ott a törzskönyv bizonyítékként
2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Az igazat megvallva Egyáltalán nem izgat milyen a szájpadlás színe csupán roppant kíváncsi voltam. Ha egy Agár lenne Rottweiler bőrben sem érdekelne mert nagyon szeretem ő is engem és teljesen olyan kutya amilyet akartam. Még egyszer köszönöm mindenkinek. További szép napot.
2014. jan. 15. 21:17
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó,te aztán biztos nem értesz hozzá :DD


A "törzskönyvtéma" meg továbbra is igaz,bármilyen hivatalos szervnél meg lehet nézni,hogy mit nevezünk fajtatiszta kutyának.

2014. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
amúgy meg inkább az a tré, hogy a magad 37%-val osztod itt az eszet
2014. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 sippara ***** válasza:
94%
"ha valaki ért hozzá, ránézésből megmondja fajtatiszta vagy sem." Ezt a valakit mutasd már be az állatorvosi egyetemen, biztos vevők lennének egy emberre, aki szemmel végez DNS vizsgálatot :)
2014. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!