Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó, megbízható állatorvos...

Jó, megbízható állatorvos Érden vagy Diósdon?

Figyelt kérdés
Első kutyám, és szeretnék egy jó állatorvost találni Érden vagy Diósdon, egy olyat aki komolyan veszi a munkáját, nem akar minden szurit ezermillió plusz forintért beadni feleslegesen etc. Szóval egy korrekt állatorvosra lenne szükségem.

2014. jan. 15. 23:24
 1/7 sippara ***** válasza:
76%
Kutyabaj-Macskajaj, Dr. Zsömböly Miklós
2014. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Siver László Érd. 10 éve járunk hozzá.
2014. jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azokat tudom javasolni, akiket előttem említettek. :)
2014. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dr. Soós Ferenc, Biatorbágy...Érd mellett van, zseniális:) nem egy überszuper felszerelt rendelő, de az orvos korrekt, rengeteg tapasztalata van rosszabb állapotú, menhelyes kutyusokkal is, így minden nyavaját látott már...a mi kutyusunkat is ő mentette meg, műtötte is...ezer százalékosan ajánlom!
2014. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek. délután elmentem Zsömböly doktor úrhoz mert ővan innen a legkozelebb, es igazán szimpatikus es korrekt volt. a tobbiekenek is köszönöm :)
2014. jan. 16. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de mi is a Kutyabaj Macskajaj rendelőbe járunk, Pestről. A kerületünkben 3 állatorvosi rendelőben is voltunk, de ez az érdi rendelő a szívem csücske.


Mind a három doki fantasztikusan jó, és nekem azzal lopták be magukat a szívembe, hogy egyszer egy kis idegbecsípődés miatt jártunk náluk ami közel sem volt komoly, de csúnyán sírt miatta a kiskutyám. Legközelebb 3 hónap múlva mentünk vissza oltásra, és amikor beléptünk a rendelőbe, rögtönk megkérdezte a doki, hogy "Na kis haver, fáj még a hátad?"


Szeretem őket, mert ők nem "csak" állatként kezelik az állatokat, hanem úgy, mint igazi társakat, családtagokat., és ezzel szemben az áraik egészen alacsonyak.

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
totál igazad van! minden egyes betegre emlékeznek, még a nevére is!!! nem csak hogy mi volt a baja! imádjuk őket!!!
2016. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!