Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben korcs vagy...

Ebben az esetben korcs vagy keverék?

Figyelt kérdés
A keverék kutyának mindkét szülője fajtatiszta, de más fajta. A korcsnak mindkét szülője keverék vagy korcs. Na de ha egyik szülő fajtatiszta, de a másik keverék/korcs, akkor a kölykük keverék vagy korcs?

2014. jan. 16. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Először is az hogy egy kutya korcs olyan nincsen...

Második a korcs az akinek testi hibája van ami legtöbbször az emberek hibája...

Akkor ki is a korcs???

2014. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Az első két mondatodat honnan szalajtottad? :D Csak mert echte baromság.
2014. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Keverék.
2014. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szóval a szülő fajta tiszta de más fajta. Szóval keverék a kutya. Többit nem értem.
2014. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
nincs olyan hogy korcs vagy keverék, ugyan az a kettő. Csak a korcs az a durvább kifejezés, amit ma már nem használ a normális ember.
2014. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a fogalmak mindig azt takarják, amit az emberek aktuálisan értenek alatta, nincs hivatalos definíciója egyiknek sem. De a korcs elég utálatosan hangzik, maradjunk a keveréknél :)
2014. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy én így tudtam -_-

Ha erre az oldalra kiír valaki egy kérdést akkor nem rendesen válaszolnak neki hanem fikázzák, hülyézzék, de normális választ csak ritkán kap...

Ha meg valóban téved a kérdező akkor meg nem rögtön hülyézni kell (kéne) hanem higgadtan kijavítani, vagy jót röhögni rajta aztán továbblépni egy kérdéssel...

Hagyjátok a francba nem olyan fontos :)

(...ééés most mindjárt jönnek a kommentek hogy agresszív barom vagyok, tudjátok mit? Igazatok van.)

2014. jan. 16. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy tudom az a korcs,ahol mind két kutya keverék.A keverék pedig az,ahol csak az egyik kutya fajtiszta.
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A pár embernek, aki normálisan válaszolt, azoknak meg köszönöm. Megy a zöld
2014. jan. 16. 17:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez most pont olyan, mint a mix-keverék...teljesen mindegy, hogy minek van hirdetve, ugyanúgy keverék, csak a mix jobban hangzik.
2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!