Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felfújható gallérral akinek...

Felfújható gallérral akinek van tapasztalata, tényleg nem tudja piszkálni tőle a sebet, vagy leszedni magáról? (link)

Figyelt kérdés

erről van szó:

[link]

Kuvasznak lenne, legutóbb a hagyományos műanyagot seperc alatt tönkrevágta magán.


2014. jan. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nincs vele tapasztalatom, de nekem nagyon tetszik. Szerintem én veszek ilyet, úgyis közeleg az ivartalanítás.


Köszi, hogy megismertetted velem:)

2014. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már ilyet, olyan kutyán volt, ami hónapokig viselte (több helyen tört el az első lába), szóval úgy gondolom, beválik, bár az övé másmilyen volt, keskenyebb, de szélesebb. Annyiból jobb, mint a műanyag, hogy kényelmesebb a kutyának, kilát belőle, nem törik, a lényeg, hogy a sebet ne érje el.
2014. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mióta keresem már ezt a gallért, erre pont az én fajtámnak nem ajánlják:))) Szerintem nagyon jó, sokkal kényelmesebb a kutyának mint a vödör, és nem töri szét.
2014. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A felfújható gallér jó, viszont van egy polisztirol gyöngyös töltésű változat is, attól az ismerősöm kutyája majdnem meghalt! Múlt héten műtötték, mert míg nem volt otthon a kutya szétszedte a gallért megette belőle a polisztirol gyöngyöket. Azóta már mástól is hallottunk hasonlókat, úgyhogy a polisztirol töltetest mindenki kerülje messzire :-(
2015. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!